Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van (szinte) minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van (szinte) minden "csicska" csajnak normális testrészei?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem túl szép csaj, sőt csúnya, meg igénytelen... és mégis van rendesen melle meg csípője, segge... én meg aki nézek ki vhogy, éppen van 75B-s mellméretem, csípőm semmi, seggem se igazán:/
2009. jan. 15. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
MI VAN?
2009. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát értelmezd a kérdésem:/:S
2009. jan. 15. 19:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nincs mindegyiknek csak ezek tunnek fel :p h hatulrol tok jo, aztan ha megfordul uuristen. es igy meglepodsz.

es rendszerint akinek emlitesre melto melle van, annak tul nagy a segge, illetve akinek bombasztikus segge van, tul kicsi a melle. mivel olyan nem letezik h csak 1 helyen legyen picit tobb zsir. ugyh xtem orulj annak amid van es ne irigykedj :) a melled+segged meg nohet, de az arcod nem vszinu h sokat valtozna (jo iranyba biztos nem)

ja es ahogy irtad tuti szep lapos hasid van ugyh orulj annak :)

2009. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ha nagyon nem vagy megelegedve probalj hizni picit, hatha jo helyre rakodik.
2009. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Rossz a kérdés. Így kellett volna: "Miért van (szinte) minden SZERINTEM "csicska" csajnak normális testrészei?"

Válasz meg az lenne, hogy legyen mit kérdezned, ha már úgyis a "csicska" jelzővel illeted azokat a lányokat, akikre irigykedsz...

2009. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát nem igazán szeretném ha olyan fejem lenne mint egy-két illetőnek, egyébként "IDÉZŐJELBE" tettem a """csicska""" szót "-.-"
2009. jan. 15. 19:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem lesz valaki csicska, hogy csúnya. Én is az vagyok, de senki nem tart csicskának.

Idézőjelben sem.

Akinek nem szép az arca, lehet szép más valamije. A világ nem osztható föl szép és csúnya emberekre. Mindenkinek más a szép, különben is.

Egyébként továbbra sem fogtam föl a kérdésed értelmét.

Első válaszoló voltam.

2009. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen az élet. Neked szép arcod van, nekik jó testük. Kérdés: kinek szorult több ész a buksijába. Neked úgy tűnik nem igazán...
2009. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
bocs, de a nagy segg, nagy mell es kimazolt abrazat nem hinnem, hogy sok embernek bejon. Probalj kicsit hizni es elonyos ruhaban jarni. Nekem sincsenek nagy melleim, mivel 22 vagyok, nem hiszem, nagyon fognak e meg noni, a fenekem az a parom szerint szuper, de amugy tok vekony a felsotestem, de megprobalok olyan ruhakban jarni, ami jol all, nem is festem magam, es amugy inkabb vagyok ilyen, mint a sok kikent hulyegyerek. Ne veluk foglalkozz, sportolj is kicsit, fogadd el magadat.
2009. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a fontos, hogy kinek mekkora a melle meg a feneke, attol hogy kicsi a melled még lehetsz szexi! Egy kis smink és egy szép ruha + kiegészítovel gyonyoru leszel :)
2009. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!