Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha találkozni szeretnék vele mert nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki megtetszett nekem.sokat kérdezősködtem már felőle.msn is beszéltünk sokáig és már ugyvolt hogy találkozunk mikor egyszer irt nekem hogy ugy hallottam azt terjesztem hogy együtt vagyunk.az ilyenre pedig nagyon allergiás.nem is akartam magyarázkodi ráhagytam.aztán írtam neki pár e-mailt de nem válaszolt és szerintem msn-ről is letörölt.Milyen e-mailt irjak ami hatással lehet rá?csak egy találkozót szeretnék ott ugyis minden kiderülne.annyiba nem halna bele.nagyon tetszik és nem akarom ilyen könnyen feladni.
2009. jan. 15. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval ő hallota ugy h én ezt terjesztem
2009. jan. 15. 17:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele valahogy "véletlenül" összefutni? Mondjuk elmész egy buliba, ahol tudod, hogy ő is ott lesz. Így esetleg tudnátok tisztázni a dolgokat. Mert itt az e-mailezés nem hiszem, hogy segítene.
2009. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom hol szokott bulizni a városban szoktam látni autózni mikor bemegyek kocsival de csak nem dudálhatok rá h héé állj
2009. jan. 15. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanez volt!! Ez 2007 ősszel volt. Aztán néha-néha összefutottunk,mentek a gyilkos pillantások. És most 2008 ősz: elvileg a legjobb barátnőm összejött vele. És mi pedig megbeszéltük,és kibékültünk... szerintem alapból megsem nézi az e-maileket,ezt személyesen kell vele megbeszélni! Én is úgy tettem.. sok sikert:)
2009. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok.: Ha valahol meglátod,nyugodtan mond meg neki,szeretnék veled beszélni,ha nem hallgat meg,mond,hogy én pedig akkoris elmondom,mert ez egy félreértés volt.
2009. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mi lenne ha irnék neki h találkozhatnánk és akkor énis békénhagynám azután őis jóljárn meg énis találkoznék vele végre
2009. jan. 15. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
szia.Szerintem hát...egy napig hagyd,hátha majd ő lép...ha nem akk nemtom :(
2009. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!