Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek bejönnek az olyan fiúk akik ilyen cuccokat hordanak?

Figyelt kérdés

Ilyen klasszikus sportmárkákra gondolok, mint Adidas, Nike, TapouT, Puma stb.


Mert úgy látom, hogy sokan a Converset meg a Vans-et részesitik előnyebn, pedig én ezeket nem nagyon szeretem.


2010. nov. 27. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális ember nem a ruha márka alapján ítél. Ez most komolyan ilyen fontos?
2010. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát...nagyon kevés oan lány van aki az alapján itél, h mien márka van rajtad.... tök mind1, h mibe vagy..az a fontos, h jófej legyél.
2010. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jófej vagyok. Csak az érdekel, hogy vannak olyan lányok akik nem a Converse-t szeretik, hanem az ilyen cuccokat.
2010. nov. 27. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a converse cipőtől hányingerem van szóval... De ha jó fej vagy akkor nem az számít.
2010. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rühellem a Converst. felpróbáltam kényelmetlen, fázott benne a lábam. én az adidast szeretem :)

de am tök mind1 sztem hogy mit hord...


15.l

2010. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen komolytalan vagy aranyapám?

Én ilyen téren annyira igénytelen vagyok hogy egy 3000FT-s kínai farmer is tökéletesen megfelel. Én nem a márkára, hanem a minőségre megyek. Mert pl a rossz kínaiból is van minőségi pamut póló, zokni, nadrág, alsónemű. De a márkából is van rossz műszálas ing, zokni, póló. Aki meg ilyen alapján ítél meg egy embert, az szerintem elég nagy 0.

2010. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az alapján itélem meg az embereket. De azt látom, hogy mindenkinek a szaros konverz jön be.

Nekem is az Adidas a kedvencem. Meg a TapouT .

2010. nov. 27. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem azok a csajok akik a márkádat nézik, nem rád kíváncsiak...Egyszeruen semmi koze a szerelemhez..De nem tudom.Ez elég nagy hülyeség!!!
2010. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!