Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csodálatos elmék!? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csodálatos elmék!? Minden ötlet érdekel!?

Figyelt kérdés
hogyan szerezzem meg egy pasi címét, aki messze lakik tőlem, de tőle ugye nem kérdezhetem meg egyenesen,mert meglepit akarok neki szerezni és a barátai pedig nem ismernek engem,tehát..elég necces, tippek? Köszi
2010. nov. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Social Engineering
2010. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl, a tesóját megkéred ne mondja el neki hogy elkérted a címét, megmondod meglepit szeretnél szerezni, vagy ugyanez egy barátjával. Jobb ötletem nincs.
2010. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, a baj csak az, hogy külföldön él, de mondjuk ha az összes barátjától megkérdem, akkor van esélyem rá, hogy valamelyik elárulja?
2010. nov. 27. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá. Csak az lehet kicsit nehéz, hogy a külföldi címek számomra általában érthetetlen logika szerint adják meg hova kell menni valahol. De ez legyen a legkisebb baj.
2010. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és sikerült!!! meg van a címe!!:)
2010. nov. 29. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!