Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van az a fázós, összebújó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az a fázós, összebújós sztori egy randin?

Figyelt kérdés

mármint h hogy alakul ki, mire figyeljek, első randim lesz

F18 ( így alakult h én most érzem ezt a bizonyos dolgot, nem kell olyan oltás h más már 14éves korában hancúrozik..)segítő szándékú választ várok, előre is köszi:)


2010. nov. 27. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Emőke válasza:

a fázós, összebújós?

Ő mondja majd h fázik, te pedig megmondod h te szívesen megmelegíted. Összebújtok, közben beszélgettek. Ennek is megvan ám a romantikus része, imádom.(L) Sőt, ha a lány is szeretné,akkor ő is nagyon élvezni fogja. De ha észreveszed h nem igazán sikerül a randi, ne rontsd még tovább, csak akkor próbálkozz ezzel, ha látod hogy bejössz neki.:)

Sok szerencsét.:)

2010. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs egy nő nem tud szeretetet adni. Ha viszont kapja azt cikinek tartja.


Véleményezte.: 28/F

2010. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hehe nekünk ez volt az első randin:)

Hát csak simán amikor jó a hangulat akkor megöleled, és azt modnod, hogy csak azért mert hideg van :) Nempara, nem fog megharapni érte:)

2010. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:

28 éves létedre ilyen hülyeségeket gondolsz a nőkről?? (előzőnek)

Kérdezőnek: Nálunk úgy volt, hogy én mondtam neki, hogy fázom, megölelhetlek? Erre ő: Persze! Átölelt és a kabátjába bújtatott. Tök jó volt :)))

Kicsit tutyi-mutyi volt a fiú (aki azóta is a párom) ezért muszáj volt nekem megkérdezni mert magától nem ajánlotta volna fel :D

De nem kell feltétlenül az első randin jönni ezzel, nekünk is már a nem tudom hanyadik volt. De ha úgy látod, hogy tetszene neki a dolog akkor megpróbálhatod. Ahogy az első válaszoló is írta.

Sok sikert!

2010. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen csak az álmokban létezik. :(


Na jó azért ne pontozzatok le, csak mostanában elég sz@rul mennek a dolgok. :(


21F

2010. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat, azóta megvolt az első randi, lassan jön a második is rmélem:) véletlen ezt a kérdést emeltem ki :) de örülök is neki, mivel valószínűleg ezeket azon is kamatoztathatom, úgy h ha már így alakult, várok még válaszokat:)
2010. dec. 3. 20:00
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
és hogy alakult?
2010. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
átöleltük egymást + puszi puszi:), tényleg pesten merre mehetnénk?
2010. dec. 3. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

hát, valami meleg fedett helyre :)

am bármikor ha hideg fázós eset van, nem csak első randin, akár 6 év után is, el lehet ezt játszani, és ha szeretik egymást a felek, akk mindig jól fog esni, hogy egymást melegititek a hidegben/hűvösben

2010. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!