Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismerkedni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni és egy új kapcsolatot szerezni?

Figyelt kérdés

Végett ért egy kapcsolatom, de szeretnék felejteni, és csak úgy menne, ha tudnák új embereket megismerni és nyitott lennék dolgokra.

Tudom lesz aki azt mondja, hogy esetleg még nem állok készen arra hogy új embert ismerjek meg, de valahogy el kell kezdeni, otthon a 4 fal között sem jó.

Azt hiszem sikerülne.

Rajta vagyok társkeresőn, de eddig még semmi, persze ehhez azért az is hozzátartozik, hogy kicsit gálásos vagyok.


Nagy bulizós sem vagyok, tehát ilyen szempontból is nehéz a dolog.



22/L


2009. jan. 15. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Látom, a szándék már megvan Benned, nagyon jó!

Azt egyedül Te döntöd el, hogy mire állsz készen, és mire nem!!!!!! Te tudod, Te érzed! (Nem is kötelező hónapokig, évekig búslakodnod, mert véget ért egy kapcsolatod! Lépj csak tovább!!! Örülök, hogy bátor vagy, ez a helyes hozzáállás!)

Menj el a barátnőiddel ide-oda, és légy nyitott. Ha nincsenek barátnőid, csak ismersz hasonló korú, netán szintén magányos lányt, aki biztos örülni fog, ha felveted, hogy menjetek együtt valahova.

A netes társkereső jó ötlet, egy barátnőm nemrég így találta meg a párját! :) Biztos van egy-két szélhámos is, de a többségében ugyanolyan társra vágyó emberek, mint Te.

2009. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, ne haragudj, de nem tudnák, hanem tudNÉK, ok? A nákozás csúnya dolog, akkor is, ha azt mondják, hogy ez valahol tájszólás.


A kérdésedre válaszolva szerintem a társkeresőzés egy jó dolog, előbb-utóbb biztosan bejelentkezik valami szimpatikus pasas, aki elhív randizni. Ismerkedni szinte mindenhol lehet, de a tapasztalataim szerint ha igazi párt keresel, arra a buli, diszkó nem a legalkalmasabb. Járj el valamilyen klubba, esetleg beíratkozhatsz társas táncot tanulni. Az is működhet, ha a baráti társaságodból valaki bemutat egy szingli pasi ismerősének. Szóval csak nyugi, biztosan fog kerülni valaki, a lényeg, hogy ne zárkózz be!

2009. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek barátaim és nem járok el bulizni sem, tehát legfőképpen itt vagyok a négy fal között.

Elmegyek dolgozni, meg a suliba, de ott nincs olyan pasi aki fel keltené az érdeklődésemet.


Internetről ismertem meg a páromat akivel végett ért a kapcsolatunk sajnos, de szeretnék egy új kapcsolatot.

Vagy elleinte csak valakit.

Csak sajnos nehezen nyítok és nagy a gátlás :-(

Valahol félek egy csalódástól, a mai lányok mások mint én, én inkább a belsőmet tudnám kiemelni, de manapság a belső nem az első helyen áll.

2009. jan. 15. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Menza, könyvtár, büfé, ha suliba jársz. pl
2009. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!