Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Gáz ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz ha egy srác szőkére festette a haját?

Figyelt kérdés

Lányok! Gáz ha egy srác szőkére festette a haját?

És ha jól áll neki?


2010. nov. 26. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem ha jól áll neki, akkor nem gáz. Nekem volt 1 ismim, akinek szőke melír volt a hajában, és sztem jól állt neki. Van akinek sztem egyáltalán nem néz ki jól.
2010. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
talán
2010. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Bocsi, rosszul írtam! Én nem úgy értettem, hogy "szőke" csikókat festett a hajába, hanem az egész haját festi be szőkére!


Csak úgy megjegyzem, szerintem undorító, ha pl:. egy barna hajban szőke csíkokat vannak, akkor vagy szőke legyen az egész, vagy barna.

2010. nov. 26. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Valakinek még akkor is jól áll, ha a hosszabb haját kiszőkíti. Mint pl. ő: [link]
2010. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most ez az "igen" "nem", nagyon segítség volt srácok!


Köhi. (L) :)

2010. nov. 26. 17:52
 8/12 anonim ***** válasza:

"hogy "szőke" csikókat festett"


Szőke CSIKÓkat? :O lol


Am nekem a szőke hajamban már voltak fekete csíkok... és bejött a csajoknak :P De ezt általánosságban nem lehet mondani vkinek jól áll vkinek nem...

17/F

2010. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem soha se tetszettek a szőke fiúk. Egy fiú legyen magas, legyen széles válla, legyen sötét haja :]

Mondjuk láttam már olyat, akinek egész jól állt a természetes szőke, de a festett szőke szerintem borzalmas. :$


De hát ha az tetszik, és te úgy érzed jól magad, az én véleményem ne állítson meg. 14L

2010. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki, mint H.P.Baxxternek akkor nem, extravagánsá teszi.
2010. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!