Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal és most nem keres. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nyáron randiztam kétszer egy sráccal, de meg sem csókolt, semmi. Utána kifejtette, hogy ő nem várna arra 1 hónapot, hogy lefeküdjek vele,többet nem is keresett. Most egy 2 hete megkérdeztem mi van vele, és kiderült, hogy tetszek neki,csak ő azt hitte esélytelen nálam,és nem a szex miatt nem keresett. Elmondtam, hogy nekem bejött akkor is és most is, így újabb randira hívott. Tök jó volt,és a végén 1 órát csókolóztunk a kocsiba,majd mikor hazaértem már jött az sms, hogy nagyon jól érezte magát,reméli én is,vissza is írtam hogy igen és köszönöm ezt az estét. és ajánlott nekem egy munkát, a pizzériába ahol dolgozok, felszolgálót keresnek, tegnap volt egy próbanapom,és ott volt ő is sokat,de kerültük egymást,vagyis nem is szóltunk szinte egymáshoz.néha rám mosolygott,de én zavarba jöttem és elfordultam.a randi után még párszor beszéltünk,felhívott meg msn is, de szerintem csak a munka miatt... azóta nem hívott el újabb talira:( és mikor beszéltünk,akkor is folyton a szexről beszélt, hogy ő kíván és én hogy bírom visszatartani... de ezen mi nem érthető, hogy nem fogok 1 tali után az ágyába bújni?miért nem lehet egy kicsit udvarolni? ez annyira meglepő,hogy szeretném ha taliznánk előtte még párszor és hogy kialakuljanak a dolgok? de gondolom egyértelmű hogy ebből már nem lesz semmi....ugye?

tegnap is ráláttam a laptopjára meló közbe, és társkeresőn nézegette a leveleit meg facebookon csajokat... én is szeretném ha lenne már vkivel szex is, de hogy gondolják ezt,hogy egyből vkinek az ágyába bújok? udvarolni már luxus?és már kimondtam nyíltan, hogy bejön nekem,szal erre sem foghatja.


2010. nov. 26. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre kellesz neki.

Lépj tovább.

2010. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"ezen mi nem ertheto" Ezen minden ertheto. Lathatolag az illeto meg is ertette. Es azon mi nem ertheto hogy ennyi pluszmelot nem ersz meg neki? Nem fog honapokig szaladni utanad, ha nem megy hat nem megy, kesz.
2010. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Most egy 2 hete megkérdeztem mi van vele, és kiderült, hogy tetszek neki,csak ő azt hitte esélytelen nálam,és nem a szex miatt nem keresett."

Ilyen a világon nincs. Ha egy pasinak bejön egy csaj akkor igenis nyomul és a legtöbben akkor is ha látják hogy nincs esélye. Tapasztalat. Én pl úgy jöttem össze a mostani párommal (akivel már egy éve vagyunk 1ütt) hogy egyáltalán nem érdekelt mint férfi, csak szimpi volt de csak addig nyomult meg hívosgatott hogy teljesen bele zúgtam. Nem hív akkor nem kellesz neki. Ennyi. Lépj tovább. Én már egy párszor átestem hasonló dolgokon.

2010. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, tudom csak nem értem akkor minek írta az sms-t rögtön randi után, én eddig azt hittem ha jelentkezik a srác akkor nyert ügyem van...

de ha meg csak szexet akar, akkor mondja azt nyíltan, és akkor talizni sem kellett volna.

csak összezavart, mert felajánlotta ezt az állást is ott ahol ő dolgozik, és akkor minek akarja hogy ott dolgozzak, simán találhatnak oda másik felszolgálót. meg hétvégén is rám írt, hogy vagyok stb, meg felhívott, de most már pár napja nem, és ezt nem értem. miért nincs annyi az emberekben, hogy megmondják, ha nem akarnak többet talizni?

2010. nov. 26. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezeken a kérdéseken énis nagyon sokat töprengtem. Nekem is volt olyan pasi aki megírta hogy na akkor talizzunk itt meg ott aztán mikor fixálni akartam vele már nem válaszolt. Hogy miért? Hát tudja a qva anyja már bocs. :D Énis kérdezgettem de akkor miért írta, akkor miért mondta? Fogalmam sincs de ha ma már ilyen történik meg sem lepődök csak röhögök. Ebből is látszik hogy a férfiak kopp egyformák. És még lemerik tagadni. Úgyse fogsz sose rájönni. Kamuzik mind. Tisztelet a kivételnek. Ezért nincs normális párkapcsolatom már 2 éve. Ha tudnád hogy én hány ilyen de akkor miért mondtával volt dolgom. Neked se ez lesz az utolsó.
2010. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó vagyok bocsi. :D
2010. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és azt ne várd hogy a pasi a szemedbe mondja az igazságot. Ahoz túl gyávák. Egyszerüen csak eltünnek. Ilyenek ők. Férgek.
2010. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt egy nem is annyira féreg faj egyik pédánya ír.

Egyszerű. Játszmázik. Már egy kicsit tapasztaltabb. Csupán le akar veled feküdni. Viszont tudja, hogy ha nyíltan közli az ritkán vezet eredményre. Tisztában van vele, a legtöbb nőt csak szeretet, gyangédség érdeklődés és vonzódás látszatával tudja lefektetni. Ha munkát is szerez az sem szimpla jóindulat hanem eszköz a függőviszony kialakításához. /Nem fogadnám el./ Nagyából tudja hogyan lehet egy nő számára úgy kommunikálni, mint ha érzelmekről is szó lenne. Bár pocsékul csinálja.

Legalább a kíván őszinte volt...

Férfi létemre, az ilyen alakokat nőként nem venném komolyan ha csak nem egyszerűen szexelni akarok. Szerintem szerelem nélkül a szex csak üres dolog.

24/F

2010. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát szerintem is, épp ezért nem mentem bele.

a munkát pedig nem biztos, hogy megkapom, de ezek után már szerintem el sem válallnám.

2010. nov. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!