Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 'Randiztam' egy sráccal, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Randiztam' egy sráccal, ami után nem jelentkezett. Ma volt alkalmam élőben megkérdezni, miért nem tart rám igényt, mire mosolyogva annyit mondott: 'háááát. ' és ennyi. Mit jelentsen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy sz@rd le:) neked se lesz kínos meg neki se:)
2010. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy ennyi volt. Nem jöttél be neki.
2010. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akart megbántani az igazsággal, hiszen úgysem találkoztok többet, feleslegesen szúrna beléd még egyet.
2010. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éppen ezzel bántott meg, hogy se szó, se beszéd nem jelentkezett.
2010. szept. 17. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A nem jelentkezés is válasz, nem kell fennakadni.

Akkor valószínűleg csak egy beszari alak, aki nem merte elmondani neked, hogy nem jöttél be neki, és inkább elkerült. Erre utal az is, hogy nem merte a szemedbe mondani a dolgot.

2010. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Xard le, szimplán bunkó a srác, ha arra se volt képes, hogy megmondja: bocsi, nem jöttél be. Nem kell vele foglalkozni, tovább kell lépni.
2010. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert, mert gyava volt a szemedbe mondani. Nekem is volt ilyen es olyan helyzetben tortent (nem 1-2 beszelgetes utan, hanem honapok utan), hogy nem adott hirt magarol, azt hittem, hogy baj erte. Szerintem gerinctelen az ilyen ember, meg ahhoz sincs batorsaga, hogy azt mondja "ne haragudj, de en mast keresek, neked es nekem is jobb lesz, ne huzzuk egymas idejet". Ez lenne a tiszta dolog. Amugy meg ne foglalkozz vele. O nem szeret teged, nem o az igazi, ha ilyen. Keress tovabb, ra meg ne is pazarold az idodet.
2010. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!