Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki az, ha a lány vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha a lány vall szerelmet?

Figyelt kérdés
Szeretném megmondani a barátomnak, mit érzek. Várjam meg, amíg ő vall szerelmet, vagy tegyem meg én?
2009. jan. 14. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan tedd meg, lehet hogy o is uebben a helyzetben van, csak fel bevallani. lehet hogy miutan te megteszed, o is meg fogja tenni, vagy mondjuk raebred, hogy szeret.
2009. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerinte nála ez olyan egyértelmű, hogy eszébe se jut kimondani:)

Néha én is olyan boldog vagyok, hogy ezt a másikkal nem közlöm,mert nekem természetes.

2009. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyáltalán nem ciki! :) Én pl. örülnék neki,csak én senkinek nem kellek... :(

20/F

2009. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak akkor tedd meg, ha biztos vagy abban, hogy ő is hasonlóképpen érez irántad. Különben égő lesz...
2009. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem tedd meg, ne foglalkozz azzal hoyg égő-e vagy sem. Jó, lehet hogy pofára esel, van ilyen is, de ha mégsem, és ő is kimondja utána, az csodálatos érzés, én már jártam így, hogy nekem a lány mondta először, mert akor én még nem éreztem szerelmet, de aztán beszélgettünk, és teljesen elvarázsolt, és a végén már én is teljes szívemből tudtam mondani, hogy szeretem:D

Megéri és nem gáz, hidd el:)

20/F

2009. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem az,csak innentől kezdve sebezhetővé válsz,és ezt könnyen kihasználhatja
2009. jan. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy lanyis vallhat nyugodtan szerelmet;)tedd meg nyugodtan hidd el a parod orulni fog neki
2009. jan. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt csak én nem értem, de ha nem egyértelmű, hogy szerelmesek vagytok egymásba, akkor minek jártok? Ergo, ha jártok, miért kéne bevallani?
2009. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtünk el járni, és még nem volt semmi, csak találkoztunk párszor. Látom rajta, hogy nagyon szeret, de még nem mondta ki, azért gondoltam, hogy talán nekem kéne először...
2009. jan. 15. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan megvallhatod szerelmedet, én már túl vagyok rajta! ;) L
2009. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!