Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket valasztanátok és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket valasztanátok és miért?

Figyelt kérdés

-Nagyon kedves,figyelmes és hatud bármibe segítene.egy kicsit mackosabb, de nagyon jo humora es nagyon jo fej.Imad bulizni,szereti tarsosagot, utalja ha unatkozik.Egy nyugodt szemelyiseg.


-a masik is egy nagyon kedves szamelyiseg , csak neha hamarabb felidegeskedik ,mint kéne.Imádja a családját ..igazi csaladcentrikus.Nem szereti a műkörmöktől hivalkodo, buta noket. nagyon megerto,csak a féltékenysege zavaro


2010. nov. 25. 19:10
 1/7 Moszuke ***** válasza:
én nem döntök ennyi adat után más ember sorsáról:S
2010. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a kettő keverékét:)

De ha csak ezek lehetnek, akkor nekem az első szimpib

2010. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt mi nem dönthetjük el helyetted :)

de ahogy nézem az első pasiban nem zavar semmi (v legalábbis nem írtad )

a második pasiban az zavar h nagyon féltékeny


Én ahogy magamat ismerem 100 h a másodikat választanám, de ezt neked kell tudnod az Olvasók nem ismerik ezeket a személyeket csak Te.


18/L

2010. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miert valasztanad a masodikat?
2010. nov. 25. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Szinte csak jó tulajdonságokat írtál, így elég nehéz.. Az elsőről nem is írtál semmi rosszat, csak a másodikról.. Szóval ha te vagy a lány és választani kell akkor szerintem te már eldöntötted hogy az első.. mert arra semmi rosszat nem tudtál írni.

Egyébként még látni kellene hozzá az arcot, meg azért meg kéne ismerni, mert attól h a 2. hamar ideges lesz, meg stb, attól még lehet h ő lenne a szimpibb.

De így az elsőt választanám. Egyébként nem tudom hogy a mackós jelzőt rossz tulajdonságnak szántad-e, de nálam az nem rossz :)

2010. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19:15ös


azért mert nekem fontos az h szeresse a családját és talán kisebb az esély h megcsaljon

és ahogy leírtad nem szereti a buta pláza cicákat xD szal neki nem csak a külső számít hanem a belső is

2010. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek alapján szimpibb az első:)
2010. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!