Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki egy évvel idösebb nálam és még nem volt csaja. Hogy reagálna ha elhivnám mondjuk egy forrócsokira?

Figyelt kérdés
én 13 vagyok a fiu 14 :D
2009. jan. 14. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszesz neki akkor biatosan igent mond :)

de ne rohand le tul hevesen, nehogy elijeszd.

es legyel felkeszulve h kicsit ideges lesz, tokeletlenkedik vagy nem mer kezdemenyezni illetve nem veszi a jeleket.

flortolj vele, viselkedj ugy h egyertelmu legyen h tetszik neked, de annal tovabb ne menj, hagyd h o is tegyen vmit. sok sikert :)

2009. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem várjál ezzel még.13 vagy ottvan az egész élet elötted.De ha naon akkarod akkor ne forrocsokival hanem kérdez rá másra mondjuk nem tom hogy mit de ne forrocsoki legyen.
2009. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem tudom hogy bejövök e neki mert még nem beszéltünk xD ugy igazán szóval az a gondom hogy vannak a barátnőim akik folyton vele szivatnak és mikor meglátják elkezdnek röhögni és olyan égö pedig mondtam hogy hagyják abba és most nem tudom mit gondolhat rólam a srác ugy gondoltam hogy elöbb bocsánatot kérek és megkérdezem hogy bocsánat kérés képpen meginna e velem egy forrocsokit vagy egy üditöt?mit gondoltok bejöhet?
2009. jan. 14. 20:17
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi amugy már mindjárt 14 vagyok de értem a célzást :D de nagyon tetszik a srác.

UI: elég félénk... :)

2009. jan. 14. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát bocs az előttem szólónak, de szerinted 13-14 évesen nem lehet járni senkivel? Jó a terved, mindent bele! ;)
2009. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi majd ha bejön megirom :D
2009. jan. 14. 20:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Válaszokat még szeretnék:D:D elöre is köszi :)
2009. jan. 14. 20:23
 8/11 anonim válasza:

Szerintem, jó ötlet békeként meginni vele egy forró csokit,

de viszont, hogyha randi szerűen hívod el, az nem olyan jó ötlet, szerintem mindig a fiúnak kell randira hívni a lányt, nem pedig fordítva.:)(de ez lehet, hogy csak szerintem van így)Az érzéseidet viszont ki kell sugároznod felé, kezd azzal, hogy beszélgetsz vele:)

2009. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztosan örömmel venné. Én 14 évesen tuti nagyon örültem volna neki, ha egy lány elhív valahová, de nem nagyon fordult elő. :) Ha van egy kis esze, elfogadja, és kellemesen eldumáltok mindenféléről! Hajrá! Ha félénk, azt is nyugodtan megmondhatod neki, hogy tetszik neked, persze nem úgy, hogy "figyelj, marhára bejössz nekem", hanem kicsit rafkósabban, mondjuk úgy, hogy "nagyon jól éreztem magam veled, örülnék, ha ismét találkoznánk".
2009. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt a helyzet, kb. fél évvel ezelőtt. Totál belezúgtam egy eggyel fölöttem járó srácba, a barátnőim piszkáltak vele, de eléggé úgy tűnt hogy nem érdeklem, úgyhogy nem mertem lépni. Most már nem tetszik a srác, de még mindig bánom, hogy nem hívtam el... És úgy látom hogy ő is bánja hogy nem hívott el. Szóval hívd el, nehogy úgy járj mint én, mert nagyon rossz érzés tudni, hogy összejöhettetek volna csak te nem mertél lépni! Szóval hajrá! És várjuk a fejleményeket ;)
2009. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!