Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány a sulimban aki nagyon tetszik nekem, de most lehet hogy járni fog az egyik osztály társammal. Nagyon gyorsan kellene cselekednem, de az a szerencsém hogy az osztály társam nem valami jó a csajozásban. Miket tehetnék azért hogy meghódítsam? Mit csináljak? Légyszi segítsetek.



13/F


2010. nov. 25. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te se vagy valami jó a csajozásban :D

Ha ismerném a kiscsajt meg Téged akkor talán tudnék használható ötleteket mondani

2010. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy merek vele beszélgetni, szokktam is... Csak az a baj hogy én szerintem nem érdeklem annyira. Hogy kelthetném fel a figyelmét?
2010. nov. 25. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Simán mond meg neki hogy szeretnél vele járni

max azt mondja nem

2010. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jah..
2010. nov. 25. 16:20
 5/12 A kérdező kommentje:
De én azt szeretném hogy igent mondjon, és azért kell is tenni valamiket... Sokat beszélgessek vele meg ienek?
2010. nov. 25. 16:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki , és jó fejnek tart akkor igent fog mondnai.ha meg nem tetszel neki akkor tök mindegy mit csinálsz, mit mondasz
2010. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne csak beszélgess mond meg Neki mit akarsz tőle
2010. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okés. Max nem-et mond de az nagyon égő lenne ha nemet mond mitcsináljak?:D
2010. nov. 25. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Hányadikos lány tetszik? És az hol lakik mert ha mondjuk közel hozzád akk az jól jönne ki! ??
2010. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én másik faluban lakok, de nagyon közel van. Bicajjal 30 perc. Nyolcadikos én hetedikes vagyok.
2010. nov. 25. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!