Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor szeret még úgy is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret még úgy is, ha csak néha tudunk beszélni?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk, és nem tudunk mindennap beszélni sajnos, mert ő is, én is egyetemisták vagyunk,akkor üzenet küldök neki, ő pedig válaszol, pl. ilyeneket:...teljes szívemből írtam, hogy szeretlek, nagyon hiányzol,ahányszor veled írok(mert ugye távkapcs)érzem, hogy a szívem mindig közelebb van hozzád,, a szavaid oly mély benyomást tesznek rám,hogy a mély szerelem elől védekezni sem tudok... Szóval, ha ilyeneket ír, akkor szeret ugye? Valaki légyszi segítsen , köszi
2010. nov. 25. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani, de én pl nem írnék ilyet egy lánynak, ha nem szeretem. Azért jó lenne ha találkoznál is vele időnként, hogy ezt megmondja-e személyesen is.

Amúgy már egy kicsit túlzásnak érzem, amit ír, de hát vannak ilyen érzékeny lelkek is, biztos fontos vagy neki.

2010. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

telefonon sem tudtok beszélni?Mi mondjuk nem táv kapcsban vagyuk de amikor összejöttünk a párom kötött egy elöfizetést,amivel egymással ingyen beszélünk és a két telefon együtt kb.6000 Ft/hó(de biztos van olcsóbb is).

Nekem ez a szöveg túl nyálas,de gondolom nem eröltetné magát ha nem szeretne.Bár én jobban szeretem ha tudom mi van vele és csak 1-2 mondatban vagy szóban leírja elmondja h. szeret.Szerintem az sokkal közelebb viszi az embert a másikhoz ha tudod mit csinált aznap, mi a terve épp mit csinál, mi történt vele stb.Ha telefonon tudnátok dumálni és ez az egymást közt ingyenes elöfizetésetek lenne,akkor egész nap a szünetekben és szabad percetekben tudnátok beszélni.

2010. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a telefonással az a helyzet, hogy nem jó, mivel ő külföldön van, és így mindkettőnknek kellene fizetni a beszélgetésért.:(... azért köszi
2010. nov. 27. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szeret, de hosszú távon ha nem jön haza nem tudom, hogy fenn tudjátok-e tartani a kapcsolatot.

23/L

2010. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!