Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogyha én lépek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha én lépek mindig beégek?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy fiú és pl. felveszem msnre mindig lekoptat és beégek...és egy fiú se lép....nem vagyok csúnya mégis ez van? miért?:/
2010. nov. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Csúnya nem vagy és hülye??

Hány éves vagy??

Nem a bunkókra buksz?

2010. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Mert csaja van.

2. Mert k0ck4.

3. Mert MSNre vetted föl, és nem élőben dumáltál vele. Nem kell felajánlkozás, csak egy kötetlen csevej, esetleg egy pici flörttel :-)

2010. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj soha sem! Inkabb "vedd ra", hogy Ő lépjen.Hogy hogyan? Pl: Nézz sokáig a szemébe, és ha Ő is néz téged akkor az már jó jel. Legyél türelmes és mielőtt még bármit is lépnél, MÉRD FEL A HELYZETET, vagyis ellenőrízd le, hogy érdeklődik-e irántad..( megvan-e a szemkontaktus meg stb...)De ha lehet akkor hagyd meg az elso lepest a fiunak. Egy dolog megtenni neked lanynak az elso lepest, es mas az ha raveszed, hogy Ő lépjen! Ha betartod a szabalyokat akkor tuti sikered lesz minden fiunal!!!
2010. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülye a stílusod vagy paraszt vagy vagy egyszerűen ronda :D
2010. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy idő után megindulnak a lányokba a hormonok, és nem tudnak mit kezdeni a p*csájukkal. x) Mindig pasikat keresnek, meg ilyenek.

Egy saját tapasztalat:

Én is már felvettem párszor egy éppen akkor tetsző fiút msn-re. Aztán sose jött össze, és megfogadtam, hogy én már annyi mindenki miatt sírtam, hogy most sírjon valaki miattam is, nem fogok többé senkiről se ábrándozni.

Így is lett. :} Két hete "megjelent az életembe" egy nagyon helyes, okos, jófej, aranyos, egyedi srác, akit igazán kedvelek. :)) Ő neki is bejövök ^-^ (jövőhét randi)

Ezek a pasik már csak ilyenek. Akkor jönnek, amikor nem keresed őket. :O :D


Tehát csak lazán, tudom nehéz, de ha rágörcsölsz, hogy felvedd msn-re, meg mikor jön már, csak az önbizalmadat rontod el.

Nehéz ezt kibírni.

2010. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!