Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el? HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el? HELP!

Figyelt kérdés

15 vagyok. A lány 1évvel fiatalabb. Tök jókat beszélgetünk, meg minden, de élőben alig tudunk találkozni. Nagyon tetszik. Már kétszer is próbáltam elhívni randizni, de sosem ér rá. Vajon tényleg ilyen elfoglalt, vagy nem tetszem neki?

(ha ez segít valamiben, ma van a szülinapja)


2010. nov. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot kívánok annak a 14 éves lánynak. én üzenem neki!
2010. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
irj neki, h boldog szülinapot! és, h valamikor elmehetnétek valahova, meginni egy bambit vagy ilyesmi.
2010. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
te? akkor átadom :D
2010. nov. 24. 18:55
 4/7 A kérdező kommentje:

már próbáltam elhívni, de mintha vonakodna, vagy nemtudom...

ezek a lányok mindig falkában járnak, és a többi előtt olyan gáz leszólítani egyet

msn-en meg nem lehet rendesen beszélgetni

de mégis hogyan csináljam?

2010. nov. 24. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverral kell összefogni, hogy megtörje a falka védőszellemét. Neki el kell foglalni a többi tagát amíg te leválasztod a csoportról a kiszemelt egyént és közlöd vele a közösülési szándékod.
2010. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

áááá ezen beszartam :DD

az a baj, hogy fiatalok, és nem lehet velük csak úgy beszélgetni (vagyis a kiszemeltel igen) de a többivel nemnagyon

2010. nov. 28. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. Szerintem írj neki, és hívd el még egyszer. Ha nemet mond, kérd meg, hogy mondja meg nyugodtan, ha nem tetszel neki.


Ezt azért ajánlom, mert én kb. két évig voltam belezúgva egy lányba a te korodban, és ő soha nem mondta konkrétan, hogy nem tetszem neki. Én meg nem csináltam semmit csak úgy "elvoltam", ábrándoztam, álmodoztam. Végül közölte, hogy nincs esélyem és én csak ezután tudtam továbblépni. Ha ezt hamarabb tisztázzuk akkor hamarabb tovább tudok lépni, és nem pocsékolok el 2 évet a semmire. Ezalatt lehet összejöttem volna egy másik lánnyal....


Szóval lépj ki te is az álomvilágból, és tisztázzátok a dolgokat minél hamarabb.


Sok sikert!


21F

2010. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!