Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan "találhatnék" meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "találhatnék" meg egy lányt aki nagyon tetszik de csak egyszer láttam?

Figyelt kérdés

Ma buszon mentem és az egyik megállónál megláttam egy nagyon csinos lányt és ő is rámnézett.ezután 1X2X visszafordult megigazította a haját stb.

(a barátnőivel volt)

Mikor felszálltak a buszra akkor is rám nézett és mosolygott és a barátnőivel pont előttem álltak meg.Miközben ment a busz és nem rá néztem akkor rám nézegetett és próbált egy picit "feltűnni" mert direkt hangosan nevetett stb...

Ebben a lányban külsőleg minden megvolt de szerintem belsőre is mert amit a beszélgetésből hallottam abból nagyon szimpinek tűnt.


Nem mertem hozzászólni és nem is tudtam hogy mit kéne mondanom(azért nem szólítottam meg egyrészt mert ott voltak a barátnői akik szintén rám nézegettek.)

Szerintem tetszettem neki d ezt nem tudhatom....

hülye voltam mert ahol le kellett szállnom ott leszálltam de ők fent maradtak a buszon...

Nagyon szeretnék vele mégesgyszer találkozni de nincs sok kiindulási pontom csak az hogy milyen busszal ment mikor és melyik buszmegállóból.

Valakinek nincs valami jó tippje hogy hogyan futhatnék megint vele össze?(a legjobb lenne minél hamarabb hogy ne "felejtsen" el)

Ha esetleg lenne alkalom arra hogy találkozok vele véletlenül akkor hogy menjek oda hozzá milyen szöveggel?


2010. nov. 24. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha tudod hova jár, akkor máris egyszerűbb a dolgod valamivel. Felmész az iwiw-re, részletes keresésbe beírogatsz mindent amit tudsz, tudni vélsz róla (kor kb., iskola), aztán türelmesen végigmazsolázod a kiadott találatokat. Ha valóban kell a csaj, átnézed azt a 100-200 találatot.
2010. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
csak az a gáz ha nem írta be hogy hova jár...vagy pedig nem is oda jár csak ott volt...De átnézek én 1000 oldalt is hogy meglegyen.
2010. nov. 24. 19:14
 13/20 anonim ***** válasza:

Én találtam meg már így srácokat, hogy a felszállóhely alapján tudtam, melyik suliba járnak, így myvipen-iwiwen megtaláltam :) olyan is volt h vagy 15 oldalt kellett végigkeresnem :D szóval sok sikert ;) és bemutatkozószövegnek legközelebb lehet olyasmi, h szia, láttalak a múltkor is ezen a buszon :)

L/17

2010. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

és azután mit mondjak?

Ebben nagyon hülye vagyok :D ez nálam csak úgy jön akkor amikor meglátok egy lányt csak most nem akarok valami hülyeséggel odaállni.

2010. nov. 24. 19:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Jönni fog majd magától! ;) majd tőle is függ, hogy merre irányul a téma az elején. ha a csaj mondja, h "dejó h lát végre, nagyon nagy benyomást tettél benne, és azért integetett" akkor olyasmit válaszolsz neki, h ő is szimpi volt nagyon, és nem tudtad elfelejteni azóta :) de hidd el, tényleg jönni fog magától ;) am témának jó lehet pl az h merre jár suliba(mintha nem tudnád :p) hol lakik? mikor láthatod újra őt? :)
2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tedd ki az üzenőfalakra. Lehet, hogy most cikinek érzed, de nem az. Főleg, ha bejön. Bátor dolog felvállalni a cikinek tűnő helyzeteket. Közben buszozzál és ha meglátod, már mondhatod is, hogy "Szia, látom nem vagy fenn a FB/iwiw-en."
2010. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Pécsen lakik és szerdán "futottunk" össze.

Úgyhogy arra készülök hogy kövi szerdán ugyan azzal a busszal ugyan akkor megyek.

Remélem ott lesz.

2010. nov. 25. 16:43
 18/20 anonim ***** válasza:
megtaláltad a lányt?
2011. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem sikerült... :(
2011. jún. 16. 12:01
 20/20 anonim ***** válasza:
:(
2011. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!