Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan "találhatnék" meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "találhatnék" meg egy lányt aki nagyon tetszik de csak egyszer láttam?

Figyelt kérdés

Ma buszon mentem és az egyik megállónál megláttam egy nagyon csinos lányt és ő is rámnézett.ezután 1X2X visszafordult megigazította a haját stb.

(a barátnőivel volt)

Mikor felszálltak a buszra akkor is rám nézett és mosolygott és a barátnőivel pont előttem álltak meg.Miközben ment a busz és nem rá néztem akkor rám nézegetett és próbált egy picit "feltűnni" mert direkt hangosan nevetett stb...

Ebben a lányban külsőleg minden megvolt de szerintem belsőre is mert amit a beszélgetésből hallottam abból nagyon szimpinek tűnt.


Nem mertem hozzászólni és nem is tudtam hogy mit kéne mondanom(azért nem szólítottam meg egyrészt mert ott voltak a barátnői akik szintén rám nézegettek.)

Szerintem tetszettem neki d ezt nem tudhatom....

hülye voltam mert ahol le kellett szállnom ott leszálltam de ők fent maradtak a buszon...

Nagyon szeretnék vele mégesgyszer találkozni de nincs sok kiindulási pontom csak az hogy milyen busszal ment mikor és melyik buszmegállóból.

Valakinek nincs valami jó tippje hogy hogyan futhatnék megint vele össze?(a legjobb lenne minél hamarabb hogy ne "felejtsen" el)

Ha esetleg lenne alkalom arra hogy találkozok vele véletlenül akkor hogy menjek oda hozzá milyen szöveggel?


2010. nov. 24. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Tökmindegy, ha most ott lenne előtted, akkor se mernél hozzá szólni.
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hidd el hogy odamennék mert annyira tetszett hogy nem szalasztanám el
2010. nov. 24. 16:54
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyira tetszett volna, akkor már elsőre se szalasztod el.
2010. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
én úgy mennék oda hozzá, hogy : sziiaa. láttalak a buszon múltkor. mindig ezzel szoktál jönni? ;) - és máris megvan h hogy kezdtek el dumálni..a többi meg csak jön magától.. :D hajrá. :)
2010. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem.
2010. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a busz, és idő... járj azzal... de nem biztos hogy ér ennyit :S
2010. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vicces a szitu mert egyik barátnőm(24)ugyanígy járt csak ő azért nem tudott szólni a srácnak mert nagyon sokan voltak a buszon amikor meg odatudott volna menni akkor meg leszállt a srác:)

Szóval amit ő csinált azt tom tancsolni:van facebookja és iwiwje is!Kitette üzifalra hogy "az a srác aki.....ezen és ezen a buszon utazott ekkor meg ekkor így nézett ki ilyen ruhában volt...stb."keresem jelentkezzen nálam!:D

Minden ismerősünkkel továbbküldtük eltelt 1hét aztán 2 és mit ad isten?:D Jelentkezett a srác!!Együtt vannak most is (igaz még csak 4hónapja de imádják egymást)

Próbáld ki lehet Neked is szerencséd lesz de akkor ne szalaszd el még egyszer!!!

2010. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni hogy 17 vagyok.

Egyébként ér ennyit a lány.Álmaim barátnőjét pont így képzeltem el.


Hát...mivel gimiben vagyok ezért nem szeretném azt hogy mindenki erről beszéljen.Mert ha kiraknám facebookra akkor mindenki megtudná aztán lehet hogy szívás lenne...

De ha kövi héten nem találkozok vele akkor én meghalok.

2010. nov. 24. 17:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Sztem nem szívás persze ha olyan sok barátod van mint az én barátnőmnek....mi poénnak fogtuk fel és ő azóta nem győz hálálkodni de persze ezt Neked kell mérlegelni!Akkor próbáld meg a buszt de bele ne halj annyit azért egy nő sem ér hidd el.....még tanulnod kell!!
2010. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

még max annyit tudok hogy melyik suliba jár mert a környéken csak ott van egy suli.

De onnan nem ismerek senkit.

2010. nov. 24. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!