Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, biztos hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, biztos hogy ez a módja? Felszivodni csak úgy?

Figyelt kérdés

A történet hasonló ehhez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__13304..


egy lánnyal voltam barátsága sokáig, majd megpróbáltam komolyabbra venni az ügyet, egy randi féleség (ha egy közös kávézást annak lehet nevezni) sikerült, de utána felszivódott a hölgy (nem válaszol nem ér rá).

Igy utólag tudom, hogy ott hibát követtem el, hogy egy puszinál több nem volt. Félek úgy tekintett erre a dologra, mintha barátként kezelem. De egyrész jobban meg kellett ismerjem, másrészt nemrég volt túl egy hosszú és komoly kapcsolaton. De hogyha ezzel ekkora hibát követtem el, akkor ennek ez a módja, csak úgy felszivódni, és esetleg nem utánajárni?

Lányok mi erről a véleményetek? Ha valaki elront valamit, akkor kész, mehet a picába?


2010. nov. 24. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fiatal, tapasztalatlan a lány és nem tudja kezelni a helyzetet. Mondhatni mellényúltál. Ezeknél a lányoknál sajnos valóban így van, nem hibázhatsz, különben ennyi. De vigasztalásul mondom, hogy pár év és benő a fejük lágya :D
2010. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25 éves
2010. nov. 24. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Gerinces ember oda áll és közli,hogy mi a helyzet....

De amúgy honann tudod,hogy nem érrá ezt meg írta????

Ha ezt megmondanád talán jobb dolgot tudnánk írni.

Amúgy én szerintem ez nem indok,h csak úgy eltünjön.

2010. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, ha 2 hónapig csak ezt tudja mondani, és le is csesz, hogy később se tud mást? :P
2010. nov. 24. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, pasik is csinálják ezt. Velem egy 27 éves tett hasonlót...
2010. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy két hónapig nem ér rá. Ha igazán szeretne találkozni, akkor találkozna. (Gondolj bele fordítva. Gyönyörű és jófej csaj, találkozni akar veled. Még szép, hogy megoldanád, h tudj vele találkozni.)

"Le is csesz" Ez meg már régen rosz. Felejtsd el.

2010. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, nem valószínű hogy elrontottál valamit, jól tetted hogy nem rohantad le az első randin, ez így jó. A csaj valószínű még nem lépett túl az előző kapcsolatán és most örlődik. Gondolom téged meg nem akar megbántani és felszívódótt.
2010. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!