Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit feleltetek volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit feleltetek volna? Fiúk ti milyen választ vártatok volna?

Figyelt kérdés

szóval a kiszemelt srác megkérdezte h miben vagyok jobb mint a többi csaj.

erre sztem a lehető legmegfelelőbb választ adtam,és teljesen egyetértett velem.

érdekelne lányok ti mit válaszoltatok volna

és fiúk ti milyen választ vártatok volna erre a kérdésetekre.

légyszi kort is


2010. nov. 23. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Festettszőke hajam van, póthajjal, cigizek, iszok, minden hétvégén bulikba járok, k/rvásan öltözöm, 1 kg smink van rajtam és minden rossz tulajdonság megvan nekem azt hiszem én már alapból nem vagyok jó, és azt válaszolnám, hogy "Nem vagyok semmivel sem jobb, hanem rosszabb vagyok..." csak őszintén...
2010. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó amit írtál!Őszinte.

Én azt hiszem azt mondtam volna, hogy talán az lenne a legjobb, ha Te magad döntenéd el, miben vagyok jobb más lányoknál!Vagy valamilyen hasonló szöveget!


Én tudom magamról, hogy miben vagyok jó, és miben rossz, de ha őszintén elmondok mindent a fiúnak, akkor talán azt gondolná, hogy beképzelt vagyok vagy hasonló.

15/L

2010. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. nov. 24. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!