Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, szerintetek mit jelenthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szerintetek mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar reges reg ota nagyon szimpatikus szamomra, es ugy erzem, hogy szamara sem vagyok kozombos...Ha latjuk egymast akkor elegge sokaig nezunk egymas szemebe,meg stb...Az ikertesomat ismeri es gondolom mar rolam is hallott! Na de megis meddig varjak meg ra? En eleg egyertelmu jeleket mutatok arra, hogy tetszik nekem es az utobbi idoben Ő is...csak...valahogy megsincs semmi...en turelmes vagyok vele csak azert jo lenne tudni, hogy mit jelenthet ez neki? Elore is koszi
2010. nov. 22. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
besz@ri. Ennyi. Ebből ki kell billenteni, különben nem fog lépni. Így neked kell az első lépéshez megtenni a kezdőlökést. A többit (remélem) már tudni fogja.
2010. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor konkrétabb jeleket kell küldened, mert úgy látszik félénk a srác. Érintsd meg sokszor például. Ha poénkodik nevess, és érintsd meg a karját, öleld meg, ha találkoztok, ilyesmik. Közben meg vigyorogj, és "játsz" a hajaddal.
2010. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Testi kontaktusokat alkalmazz. Minél többször érintsd meg, ölelés, ilyesmi, illetve BESZÉLD meg vele. Szerintem biztosabb mintha mindenféle jeleket küldenél. Szoval Mond el neki amit akarsz esetleg amit érzel, úgy a tiszta. Sokkal jobb lesz! de komolyan!
2010. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy meg beszelni is csak par szot beszeltunk egymassal....es....igen, majd legkozelebb ha lesz alkalmam, hogy a tarsasagaba legyek akkor majd sokat fogok "mosolyogni"...Esetleg sms-ben kellene valamit csinalnom vagy..vagy majd varjam meg a megfelelo alkalmat, hogy beszelhessunk eygmasal..??? Kerlek irjatok meg ha tudtok...
2010. nov. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!