Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy tudom a nők megszokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tudom a nők megszokták nézni egy pasi szemeit. Ha jól tudom, akkor mégis, miért?

Figyelt kérdés
Ha hülye a kérdés tekints tárgytalannak. :-)
2009. jan. 13. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert van abban valami, hogy a szem lélek tükre.
2009. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz úgy beszélgetni, hogy nem nézel a másik szemébe, hát ezért.
2009. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberi szem elárul nagyon nagyon sokmindent a tulajdonosáról...látszik benne ha hazudik,ha izgul,ha fél, ha szeret, ha el van épp gondolkodva, az is látszik, ha szerelmesen néz rám, az is ha utálkozva... szinte minden érzelmet ki lehet belőle olvasni....amúgy meg nagyon nagyon szép tud lenni :)
2009. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy tiszta tekintetnél nincs szebb. És tudod az a baj, hogy sok pasi azt hiszi, hogy a nőknek CSAK a kék szem tetszik vagy CSAK a barna. Ez nem így van! A kék szem gyönyörűen tiszta tud lenni, és van pár kék szenű srác, akinek gyönyörű a szeme, de én mondjuk inkább a barna felé hajlok. Egy meleg, átható tekintetnél nincs szebb.


A kérdésre a válasz: Hogy ha beszélsz vele, a szemébe nézel, és ez nem mindig azért van mert ettől majd jobban fogsz neki tetszeni, a szem tényleg sokat elárul! ha a pasi mosolyog, de unott a szeme, nem sok jót ígér. De mondjuk egy csillogó szem az... :D

2009. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ha a barátommal találkozok, nem is látom a szemét, mert annyira mosolyog, hogy csak két félhold alakú vonalat látok (ilyesmit --> ^^ csak kerekebben) Nem is baj hogy nem látom, mert így legalább tudom, hogy annyira örül nekem hogy "eltűnik" a szeme a mosolygástól. (csak hogy ellenpéldát mondjak) A barátomnak amúgy csoki színű szeme van és imádom!

üdv Milena

2009. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!