Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy csaj, akinek már van ugyan pasija, de mindig úgy jön oda hogy "szeretsz?... miért nem?". Ezt most mégis mire véljem ? Amúgy az osztályban a csajok közül az utolsó a rangsorba kb.
2010. nov. 22. 20:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
mit értesz azalatt, hogy utolsó a rangsorban?
2010. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

külső alapján

bocs ezt kihagytam

2010. nov. 22. 20:08
 3/32 anonim ***** válasza:

utolsó a rangsorban,tehát nem tetsziK?:O

amugy lehet,h azert csinalja,mert titkon teged szeret nem a baratjat-de ez nem biztos h igy van.

vagy lehet,h ő csak olyan jatekos,és csak jokedvből,vagy esetleg unalomüzesből megy oda és mondja neked ezeket.vagy flörtölget nemtudom.

rem.segitettem:)

2010. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

kösz

amúgy megpróbálom mindig elűzni.(de mindig visszajön)

:(

2010. nov. 22. 20:14
 5/32 anonim ***** válasza:

Mondd neki egyszer, hogy szereted:)

Ha csak vicc, viccnek fogja fel, ha nem, akkor azt meg fogod tudni... De meg is kérdezheted tőle...

2010. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
már próbáltam, nem jött be
2010. nov. 22. 20:16
 7/32 anonim ***** válasza:
És mit reagált rá?
2010. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Van két osztálytársam (igaz ők fiúk) ,de ők meg azt csinálják, hogy odajön az egyik átkarol és aztmondja: szevassz szerelmem. Akkor félrelöki a másik: haggyad már ő engem szeret :DD De ők csak viccből csinálják :D Ha szereti a barátját biztos hogy csak vicces amugy miis szoktuk úgy hogy odamegyünk a fiukhoz fentről átkaroljuk és oda'suttogjuk" olyan 'huncutul': jááájdeszeretlek :D

szóval megkérdezheted de énszerintem csak viccel főleg hogyha egy kicsit 'bevállalósabb' és nem nehéz számára viccelődni :D

2010. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hát amit más normális csaj csinál: akkor járjunk...gyere át stb. aztán 1-2 hét múlva elegem lett belőle és mondtam neki hogy csak hülyítettem. Erre meg azt mondta, hogy tudta.
2010. nov. 22. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!