Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a Raccsolás ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Raccsolás ciki vagy cuki? =/

Figyelt kérdés
Sajnos én is ebben szenvedek.. és annyira nehéz a beszélgetés.. még ha akarnám is.. olyan jó kis beszélőkém lenne, de inkább kerülöm az r betűs szavakat.. nem merem kimondani lányok előőt:(
2010. nov. 22. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek egy testvérpárt és mindkettő raccsol. Szerintem aranyos. Egyáltalán nem zavar miközben beszélek velük mert értem amit mondanak. Olyan mikor valaki kicsit pösze. Az sem zavar. Nyugi nem gáz szerintem. Ne foglalkozz vele szerintem. Mert ha figyelsz rá akkor rosszabb lesz. Az egyik gyerek is próbált rajta változtatni és állandóan összeakadt a nyelve. :D Aranyos az :)
2010. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy énis raccsolok. Nem nagyon csak éppen halhatóan. Kiskoromba az idősebb lányok mindig sóhajtoztak hogy de cukin beszélek xd Amúgy a környezetembe nem érzékelem úgy hogy zavar valakit is vagy pedig nem értenék amit mondok. Amúgy énis kerülöm általában az R betűs szavakat és akasztófába se én mondom a r betűt :)
2010. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
egyik barátnőm raccsol.és viccen kívül halál SZEXI!!!
2010. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

én pösze vagyok, azt mondják, aranyos. engem zavar...

szerintem a raccsolásra is igaz, hogy leginkább csak téged zavar.

2010. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se ciki, se cuki. Egy állapot. Olyasmi, mint hogy valakinek 45-ös lába van. :D

Nem szoktam "jajdeédiii"-zni, ha valaki raccsol, na. Fel se tűnik. Szerettem már bele olyan emberbe, akinek beszédhibája volt (konkrétan egyik selyp volt, másik enyhén raccsolt). Na és?

18/L :)


Ne parázz. Aki emiatt bunkó, azt hagyd ott.

2010. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Fiú osztálytársam is ilyen úgyhogy én már megszoktam.

Szerintem a raccsolás aranyos és minden osztálytársam azt szokta mondani annak a fiúnak, hogy kit érdekel, hogy hogy beszél amikor egy ilyen jó fej pasi.

Te se aggódj emiatt.

2010. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én is raccsolok,általánosban szinte fel se tűnt senkinek,vagy ha igen akkor pár nap múlva lecsengett,most középsuliban megint megy a basztatás,de majd biztos abbamarad,ha meg nem akkor meg nem bennem van a baj
2011. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hozéluiz válasza:
Báz Saiid is raccsol és a legnagyobb MC Mo-n, és KIRRÁLY !!!
2012. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

[link]


Ne azon rágódj, hogy ciki vagy cuki. Az a fontos, hogy téged zavar-e vagy nem. Én is raccsoltam, és zavart is, de tettem ellene. Megtaláltam ezt a fentebb linkelt oldalt és már kitudom mondani beszéd közbe is( igaz nem 100%-os de érthető).

2013. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!