Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a Raccsolás ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Raccsolás ciki vagy cuki? =/

Figyelt kérdés
Sajnos én is ebben szenvedek.. és annyira nehéz a beszélgetés.. még ha akarnám is.. olyan jó kis beszélőkém lenne, de inkább kerülöm az r betűs szavakat.. nem merem kimondani lányok előőt:(
2010. nov. 22. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nekem cuki (:

22/L

2010. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

*előtt =)

Aki tudja mi az a "raccsolás" attól szeretnék értelmes válaszokat, köszi!

2010. nov. 22. 19:33
 3/19 A kérdező kommentje:
cuki..? de háát hogy tud lenni cuki:( engem nagyon idegesít..:'(
2010. nov. 22. 19:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el logopédushoz. Írhatja itt mindenki, hogy a világ legédesebb dolga (nem az), attól téged még zavarni fog, és a kapcsolatteremtéseken át egészen az állásinterjúkig zavarni fog. Nem nevetnék ki senkit aki raccsol, mert nem tehet róla, de tehet ellene, és gondolom téged zavar. Ha nem zavarna nem tetted volna fel a kérdést.
2010. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Értem.. na de most hogyan jelentsem ki anyáméknak hogy majd logopédushoz akarok menni.. 1. nem tudok közelbe logopédust.. gondolom anyámék se..

másrészt úgyis hülye ötletnek vélnék.. nemtudom:( 16/F

2010. nov. 22. 19:39
 6/19 A kérdező kommentje:

Már régen olyan 10 évesen voltam orvosnál.. ollóval felvágták a nyelvem alatt azt a cuccot :) xd

de hát nem lett jobb :=

2010. nov. 22. 19:40
 7/19 anonim ***** válasza:
Osztálytársam is ebben szenved =/.. FIúk folyton basztatják.. Lányokat nem zavarja :).. Idegeneket sem annyita szerintem :).. És szerintem se nem ciki se nem cuki mert nem ez számít :)
2010. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De érdekes én még soha nem hallottam raccsoló nőt! Csak férfit! :D
2010. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15F vagyok és nekem is van egy kis beszédhibám, a r-t nem ejtem rendesen. Van amikor a haverok szivatnak viccből de nem zavar. A lányoknak pedig bejön, mert eddig minden lány azt mondta, hogy olyan édes ahogy beszélek. Kiskoromba voltam logopédusnál de szart sem ért. Szúval engem nem zavar.
2010. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, mi az a raccsolás, de nem a várt választ fogom adni.

Szerintem az a ciki, ha egy (majdani)férfira azt mondják, (vagy mondja magáról) hogy cuki!

A cuki, az az aranyhörcsög.

Barátilag mondom, elhiheted, ez fontosabb mint a raccsolás.

Ami ettől még nagyon fontos, de előttem már írták a logopédust, szerintem is keríteni kéne egyet!

2010. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!