Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor lépni kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor lépni kell?

Figyelt kérdés

16F vagyok és van egy lány ős is 16L.

Én még sosem láttam a lányt,de ő már látott engem a vonaton:)

Írtam rá myvipen gondoltam 1 próbát megér,és összesen beszéltünk kemény 4 mondatot :S,de azt is csak vipen.

Meddig húzzam ezt,mert ugye még tali az gyors lenne,MSN-re kérdezzem meg,hogy felvehetem-e ?

És miből lehet megállapítani,hogy ha tetszek neki elvégre ő már látott és ennek ellenére nem írt olyat ami lehangoló lenne,vagy visszautasító.

Mire vár ? És ő mért nem tesz semmit,hogy közeledjen(persze csak akkor,ha tetszek neki)? Ennyire félénk ? Lécci csak normális válaszolók írjanak :) Ja és persze 16-17 éves lányok :)


2010. nov. 22. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább hagyd a netes kapcsolatot.én mármegjártam, hogy engem látott egy srác, de én nem őt. rendes volt meg minden, de minden elromlott, mert nem találkoztunk
2010. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Váltsatok pár üzenetet azért, ha semmit sem tudtok egymásról. Mérjétek fel ki milyen, megfeleltek-e egymásnak. Ha igen, megbeszélhetitek az első találkozót. :)
2010. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ő látott téged, de te őt nem, akkor gondolom a kapcsolatot is ő vette fel veled. Vagyis nyitott feléd, akár mint egy barát felé, akár azért, mert tetszel neki.

Nem tudom merre laktok, de ha vonaton találkoztatok feltételezem, hogy gyakran szoktatok vonatozni, esetleg azzal jártok suliba... Ha ez igaz, akkor írd meg neki, hogy menjen nyugodtan oda hozzád, ne egyedül utazzatok. Az msn szerintem nem tolakodás, ha ő kezdeményezte az ismerkedést =)

Hogy mért nem tesz semmit... bár én már bőven más korosztály vagyok, de én se szeretek ráakaszkodni egy srácra, ha épp ismerkedünk, úgy vagyok vele, hog ymajd keres, ha szeretne, ha rendszeresen keres, akkor kezdem el én is keresni őt. =)

Sok sikert, de eleinte próbálj úgy hozzáállni inkább, mint 1 lehetséges új baráthoz =)

2010. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

őőőőőőőőőőőőő 50-50%-os a tipped :)

Én kezdtem a közeledést nem ő,utána tudtam csak meg,hogy ő szokott engem látni.

Igen volnattal járok suliba Bp.-re.

Na lényeg az,hogy írtam megint neki egy nayon nagy f@szságot :$,de nem olyat,hogy elmegy tőlem a kedve,hanem,amit tőlem megszoktak akik ismerenek :$

Lényeg,hogy mosolyogjon rajta nem ? :)

És hát nem tudom az MSN-t.

Félek,mert egy gyáva geccc! vagyok :$

Pedig már nem ő az első lány az életemben :) valamiért nem merem,mert lehet,hogy megismerem egy olyan tulajdonságát,ami nem tetszik vagy fordítva,ezért ink lassan myvipes levelek ? Nem évekig gondoltam,de meddig lehet ezt húzni ?

2010. nov. 22. 19:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Na újabb fejlemény.

Azt mondta,h ha lát leszólít a vonaton.

Csak ismerj meg !! :D :$



Ez most jót jelent ? :O

2010. nov. 22. 20:25
 6/9 anonim válasza:

Ez mindenképpen jót jelent.

Ezekszerint ő már akar tőled valamit.

Próblj meg vele úgy beszélgetni, mint egy baráttal.

Tudod... a barátságból lesz a legtöbb szerelem.

Ha meg mégse fog bejönni neked akkor meg ott lesz az, hogy barátok maradtok és nem lesz belőle semmi galiba.

Sok sikert. =)

2010. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mi van akkor, ha jobban megismerem és olyan szinten beleszeretek,hogy már nem elég a csak barátok ? :(
2010. nov. 22. 21:49
 8/9 anonim válasza:
Erre most így még nem lehet válaszolni, mert a 'mi van, ha" ez csak feltételes. Lehet ha beszélsz vele akkor majd rájsz, hogy nem ő kell neked. De ha mégis ő kell akkor meg majd úgyis tudni fogod, hogyha te is bejösz neki, meg azt is, hogyha nem akkor meg majd szépen elfelejted.
2010. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rossz hír:(

Megkérdeztem tőle,hogy megpróbálhatnánk megismerkedni ha ön is úgy gondolja :) Erre ő: Énis úgy gondoltam :)

De most megint írtam neki elolvasta és már nem ír pedig már vagy 3 órája,hogy elküldtem és ennyi idő alatt meg lehetett volna írni,ha akarta volna :(

Most akkor már nem is fog írni ?

2010. nov. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!