Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő? Sokszor emiatt nem merek lépni.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, csak pár barátnőm volt, de rövid kapcsik. Most a lakhelyemtől nagyon messzire járok iskolába,egy másik városba, kollégista vagyok, csak hétvégente járok haza( 200km+). Sajnos nem a saját házunkban lakunk hanem 1 másfél szobásban. Nagybátyám lakja a kisszobát, ritkán jár csak haza. Én anyámmal vagyok kénytelen lakni a nagyszobában..eljár ő dolgozni elég sokat ugyh van szabadidőm de ha odakerül a sor hogy a koliban megismerek 1 lányt vagy a suliban és összejövünk akkor azért illik bemutatni a szüleimnek(apán nem él velünk). És ha eljön a mi városunkba egyszer a csaj, én attól parázok hogy meglátja h anyámmal lakok 1 szobába és elmegy a kedve az egésztől:S én szégyellem ezt de hát ez van. és ezért nem merek lépni. bár lehet majd vmikor megoldódnak a dolgok mert anyunak van pasija aki családi házban lakik, ha hozzáköltöznénk nemlenne ilyen probléma. lányok, ti hogy reagálnátok az ilyen szitura? egyébként vékony vagyok, jólöltözött, csak a lakhatással van a baj.
2010. aug. 19. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mértnem a bátyád szobájában lax? anno fateromék is így oldották meg..
2010. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ő nagybátyám és pici az a szoba neki is..szal anyu testvére.
2010. aug. 19. 13:12
 3/18 anonim ***** válasza:
ja értem:) szerintem nem fog nagy ügyet csinálni belőle a csaj.. bár sex. élet után elég nehezen fogjátok megoldani..
2010. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne titkold el a lány elől a helyzetet, persze ne az első randin derüljön erre fény. Nem lesz gond! :)
2010. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenki rendelkezik jó anyagi háttérrel, ez nem ciki. Ha egy lánynak emiatt megy el a kedve az egésztől, főleg, hogy még csak 17 éves vagy, és nem igazán van hatásod az anyagi dolgokra, akkor az nem is érdemelt meg Téged.

Egyébként az, hogy koliban vagy hétközben, tök jó, mert nem igazán kell a családodhoz igazodnod, és a barátnőddel sem ott töltenétek a legtöbb időt, ez egy áthidalható probléma szerintem. 24/N

2010. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sex megoldható lenne mert anyámat is tudom mikor dolgozik meg szólok legfeljebb hogy kéne a lakás kicsit...nagybátyám nem jön be a nagyszobába,meg ő is dolgozik reggeltől estig..csak sajnálom hogy nincs egy saját szobám, ami úgy néz ki ah én szeretném, mert úgy csak hangulatosabb lenne...vagy menjünk a csajhoz? sztem az ciki...költöztünk és nincs más lakhatási lehetőség 1előre
2010. aug. 19. 13:17
 7/18 A kérdező kommentje:
csak azt is nehezn elviselhetőnek tartom h elmesélem a csajnak és akkor ottvan h mi lehet a fejében...neki meg van szobája ienek..nekem meg az sincs...nem szánalomra gondolok de böki a csőrömet...és lehet h ez is közrejátszik h nem engedtem még senkit ilyen közel magamhoz, hogy hozzánk is elvigyem...
2010. aug. 19. 13:20
 8/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, megérteném a helyzetet. Aki meg nem, az meg bunkó. Szerintem egy lány ne a családi helyzetedért, otthonodért szeressen :) Sok sikert és minden jót ;)

18L

2010. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem egy lánynak ez csak akkor probléma, ha anyagias, illetve nem bírjátok szex nélkül:) ha az előbbi, akkor hagyd a francba, ha az utóbbi, akkor meg majdcsak feltaláljátok magatokat. 16L
2010. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
HA igazán szeret a lány akkor mosolyog rajta egyet aztán megoldjátok másképp! :) Egy leány.
2010. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!