Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő? Sokszor emiatt nem merek lépni.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, csak pár barátnőm volt, de rövid kapcsik. Most a lakhelyemtől nagyon messzire járok iskolába,egy másik városba, kollégista vagyok, csak hétvégente járok haza( 200km+). Sajnos nem a saját házunkban lakunk hanem 1 másfél szobásban. Nagybátyám lakja a kisszobát, ritkán jár csak haza. Én anyámmal vagyok kénytelen lakni a nagyszobában..eljár ő dolgozni elég sokat ugyh van szabadidőm de ha odakerül a sor hogy a koliban megismerek 1 lányt vagy a suliban és összejövünk akkor azért illik bemutatni a szüleimnek(apán nem él velünk). És ha eljön a mi városunkba egyszer a csaj, én attól parázok hogy meglátja h anyámmal lakok 1 szobába és elmegy a kedve az egésztől:S én szégyellem ezt de hát ez van. és ezért nem merek lépni. bár lehet majd vmikor megoldódnak a dolgok mert anyunak van pasija aki családi házban lakik, ha hozzáköltöznénk nemlenne ilyen probléma. lányok, ti hogy reagálnátok az ilyen szitura? egyébként vékony vagyok, jólöltözött, csak a lakhatással van a baj.
2010. aug. 19. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha én szeretek valakit, akkor ez egy sokadik szempont. L/22
2010. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem is lényegtelen. engem nem érdekelne. nem tehet róla.

L/16

2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nemvágom miért nem anyud megy a kicsibe te meg a nagybátyád pedig a nagyba mégiscsak 1 férfi és nem lenne annyra ciki


<R>

2010. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem ezzel fogod kezdeni a randit:

-Bocs, de anyámmal lakom egy szobában.....

Szépen összejöttök, aztán idővel elmondod.

Ha szeret, nem fogja érdekelni.

Max nem alszotok ott, hanem a lánynál.

2010. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ilyenkor?:)

Aranyos h ezen rágódsz, de megérthető.

Szóval én azt írom le, amit én gondolnék hasonló esetben.

Ha tetszenél, jól ellenénk és megmondanád így ahogy elmesélted tökéletesen lesz.arnám :P Végülis arról van szó, h szeretitek egymást és még 17 évesen nem nősülni készülsz, hogy ennyit tegyen a latba:)(mondjuk ha én szeretnék vkit hozzá mennék és nem érdekelne h ha 1 egyszobásba lakna sem). Ja és ami fontos, ha azt látnám, hogy emiatt rosszul érzed magad vagy kevesebbnek akkor én is rosszul érezném magam...szóval cs magabiztosan és ne szabadkozz ne lássa rajtad, h ennyire zavar:)

Remélem segítettem:) 17L

2010. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyik volt barátomnak közös szobája volt a két húgával. Nálunk aludtunk... Mi abban a ciki? Én meg pont lesz@rtam, h neki h van a szobája
2010. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat!!:) végül is csak magabiztosabb lettem...meglátjuk mi lesz aztán:D:D
2010. aug. 22. 19:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert :DDD 18L
2010. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!