Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szeritetek mit érez irántam?
Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimból, akivel nem osztály-, viszont évfolyamtársam. Egy közös haverunknál ismerkedtünk igazán meg és egy biztos forrás szerint azt mondta a haverjának,hogy jó a s*ggem. Aztán egy jó ideig nem beszéltünk a suliba, de most megint dumálunk s hülyülünk szünetekbe. Kicsit az gondolkodtatott el, hogy mikor mentem fel a lépcsőn, akkor jött és megcsiklintott, másnap ugyancsak a lépcsőn hátulról átkarolt (ami ok lenne, ha egy régi ismerősöm lenne, mert a fiú osztálytársaimmal szoktam ölelkezni), vagy mikor szüneten a saját bandámmal szórakozok, ő meg a magáéval,(néha rám pillant) s én mondjuk egyedül maradok a padon, akkor ő odajön hozzám. Nem tudom mással, hogy viselkedik,de velem nagyon kedves,rendes és megértő. Pl.mikor ugrattam, akkor is szépen megfogta a kezem és lehúzta a testem mellé. Ma is, mikor ismételtem a töri felmérőre, a két kezét a vállamra tette és mellém hajolt, hogy ő is nézze. Lehet,hogy talán bejövök neki? Mi a véleményetek? Előre is köszi és bocsi, hogy hosszú lett 14/L2010. nov. 22. 18:11
1/5 A kérdező kommentje:
aki*
2010. nov. 22. 18:11
3/5 A kérdező kommentje:
Komoly? Nekem nagyon tetszik a srác, de nem is tudom, hogy hogy fogjak hozzá :D ez lesz a következő kérdésem
2010. nov. 22. 18:23
4/5 anonim válasza:
Nos nekem nincs nagy tapasztalatom, de mindig azt hallom, (idősebb ismerőseimtől), hogy apró bókokat mondhatsz neki, de ne olyat, amivel nagyon ,,lelepleznéd" magad. :)
5/5 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
a leírtak alapján tetszessz neki. Nemértem, hogy ennyire észrevehetö jeleket, hogy nemlehet észrevenni. Habár mégcsak 14éves vagy. Hajrá!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!