Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnatok tanacsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tanacsot adni? Nagyon magam altt vagyok. Csak sirok. Nincs etvagyam sem.

Figyelt kérdés
szal, megismertem egy ferfit.. irto jol nez ki.. most szombaton taliztunk.. elöször.. ugy ereztem magam vele mintha több eve ismernenk mar egymast.. olyan jo volt hozza bujni.. megölelni.. ilyet mas pasinal meg nem tapasztaltam.. a kivansagaim leste, minden pillanatban..aztan az este vegen, az agyban kötöttünk ki... am 33 eves, es skorpio..en nyilas vagyok.. azt mondta nagyon sexi vagyok, es csinos. meg edes.. szal ma mar hetfö van, es meg mindig nem jelentkezett.. ugy köszöntünk el egymastol, hogy bis bald.. ami annyit jelent hogy latjuk egymast hamarosan... amugy az interneten ismerkedtünk meg.. tipikus macho.. jol apolt..mindene meg van... de annyira akarom öt..szeretem.. mit tegyek ?? hogy szeressen ?? hogy odaig legyen ertem ?? mar dolgozni sincs kedvem.. mert nem tudok koncentralni.. csak az a bizonyos este van eszembe..egesz nap.. mar nem birom.. ket napja nem eszek.. kedvem sincs semmihez.. kerlek segitsetek.. valami tanaccsal, vagy ötlettel.. hogy mit csinaljak... köszönöm
2010. nov. 22. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Még csak hétfő van és nem tudsz mit csinálni, ha csak a tested kellett neki! Várj még egy kicsit...

Máskor ne legyél naív, ha nem bírod túltenni magad rajta, menj pszichológushoz.

2010. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"tipikus macho.. jol apolt..mindene meg van"

Szerintem csak egy éjszakás-at akart!Kár...:(

2010. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Értem-értem, de miért lényeges, hogy ő skorpió, te pedig nyilas vagy?
2010. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert allitolag a ket csillag jegy összeillik egymassal..
2010. nov. 22. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyne. Ha meg egy hónappal előbb születik, akkor nem illik hozzád. Naja, így meg csak kihasznált.
2010. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összeillik, de csak ha ő is ezt akarja. Pár napot még várj, de ha komolyan akart volna valamit, akkor már jelentkezett volna.
2010. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár napot várj, aztán jelentkezz te, és kérdezd meg, mi a helyzet, vagy ajánlj valami programot.

Elég kicsi az esélyed, bár nem teljesen reménytelen... legközelebb talán kicsit óvatosabban.

2010. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha tényleg komolyan gondolja a dolgokat, fog jelentkezni... A férfiak nem ugy müködnek, mint a nök.
2010. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sajna csak kihasznált. :(

De ne legyen igazam,s próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot,jobb ha megtudod mit akar.Nem szégyen az ha te keresed. Ha kitér előled,meg hagyd a francba nem ér annyit h ne egyél miatta. Fel a fejjel.

2010. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudni.....mindenesetre varj meg egy par napot,aztan hivd fel vagy ilyesmi csak hogy tudd mit mond vagy egyaltalan mi a reakcioja.....bar sok esely nincs.
2010. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!