Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz ez rátok fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez rátok fiúk?

Figyelt kérdés
Egyszer azt hallottam, hogy ha egy pasi akar valamit egy lánytól akkor úgy is keresni fogja és megtesz mindent ennek érdekében. Igaz ez?
2010. nov. 22. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda-vissza igaz.
2010. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz. Az első válasz is.

Tehát ha nekem tetszik egy lány, de nem merek lépni és egy másik helyes leányzó lép, akkor az elsőnek jelentősen csökkentek az esélyei. Az úgy érzed, hogy van esélyes, akkor lépj!

2010. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gyerek és nem félénk és tudja, hogy mit akar, akkor természetesen megtesz mindent.
2010. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, de ehhez feltétlenül szükséges, hogy a leányzó esélyt is adjon a fiúnak.
2010. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy évig próbálkoztam, de végül feladtam. Szóval egy idő után az ember megunja, és a vonzalom átalakul valami nyálkás utálattá a kiszemelt nővel szemben. Tehát nem jó a pasikkal sokáig játszani, mert vannak más nők is az életben. Ha épp érdekel a dolog, jól jártál volna velem. Nagyon szerettelek volna, soha nem éreztem még így valaki iránt. Majd találsz jobbat, de soha nem foglak akkor sem elfelejteni.
2010. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részben igaz, részben pedig nem. Én például csak akkor megyek egy lány után és keresem, ha kapok pozitív visszajelzést. Valahogy kiölték már belőlem azt az úgynevezett "vadászösztönt" a flegma csajok, akik csak ego növelésre használják a pasikat. Sajnos ők a többség...
2010. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13:49 én is így vagyok! ha érdeklödik a csaj is akkor még beszélek vele és keresem is addig a pillanatig amíg nem kezd bunkózni! ha már ismerem annyira hogy megtudjam neki bocsájtani hogy ritkán elszakad a cérna vagy valami van akkor no problemó. jelenleg nem sok szép értelmes lányt ismerek jól akiért érdemes lenne futni!:/
2010. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!