Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja le mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja le mindig a randit? Hát mégsem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves fiú, akit már rég ismerek, de csak mostanában figyeltünk fel egymásra. Legutóbb összejöttünk egyik közös ismerősünk névnapi buliján. Azóta folyamatosan elhív randizni, de valahogy mindig lemondja. Akkor minek hív el?? És rákérdeztem, hogy tényleg ennyire szerencsétlenül alakulnak a dolgok, vagy csak sziplán nem akar talizni velem? Erre azt mondta, hogy ő egy nyílt ember, ha nem akarna talizni, akkor megmondaná. Ezt én is így gondolom, mert tényleg ilyennek ismertem meg. De ez most már sok, hogy mindig lemondja! Vegyem észre magam, azért csinálja, vagy higyjek neki, és menjek ma fel msnre?? Segítsetek! 21 éves lány
2010. nov. 22. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:

hmmm névnapi buli?? xD

bocs, de ezt nem hagyhattam ki... szerintem mindig közbe jön valami, vagy pedig megijed, vagy van egy másik lány...

2010. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért vicces a névnapi buli? :)

Nah, hát kb én is itt tartok, hogy ezek jöhetnek szóba. De melyik?? Vagy melyik a valószínűbb? :)

2010. nov. 22. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy tényleg van egy másik barátnője

2. csak duma h ő egy egyenes ember, nem meri megmondani h bocsi de ez neki veled nem fog menni....

3. tehát hívd fel gyorsabb és egyenesebb mint az msn, kérdezd meg tőle h akar valamit v nem ha nem akkor neetessen azzal h ekkor akkor talizni akar...mert erre nem érsz rá...

2010. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
most őszintén ti szoktatok bulit rendezni névnapra???? ez szánalmas dolog... mint akinek nincs jobb dolga...
2010. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És igen, szoktunk rendezni! Miért ne? És egyáltalán nem szánalmas, sőt! Mindent meg kell ünnepelni! :)

2010. nov. 22. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarna randizni veled, nem is hívna el. Sztem szimplán csak mindig közbejön vmi, esetleg elmegy a bátorsága.
2010. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg közbe jön valami, de az is lehet, hogy mondani akar valamit. Két dolgot nehéz kimondani:

1. Tetszel...

2. Nem tetszel.

Lehet, hogy szeretné, de nem meri ezeket még kimondani.

2010. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én nem leszek nagyon a segítségedre,bocsánat érte.csak ezt én is nagyon szeretném tudni mivel én is pont ilyen helyzetben vagyok.:S
2010. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah, akkor nem vagyok egyedül! :) Talán egyszer kiderül az igazság, de én már nem vagyok bizakodó! Kezdem azt érezni, hogy hülyét csinálok magamból, mert lehet, hogy csak azért törli mindig a randikat, hogy vegyem már magam észre!! De akkor meg miért hív el újra és újra???? Nem tudom!! :S Ha nálad(utolsó válaszoló) valami változás van, írd meg léci! :) És köszi, hogy írtatok! :)
2010. nov. 22. 21:27
 10/10 anonim válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben voltam..aztán kiderült hogy tényleg átvert, más nő (barátnő!) is volt a dologban. :) Persze én is elhittem a mondvacsinált indokokat.."bocsi haverokkal leszek", "dolgozom ne haragudj", "rossz idő van ne talizzunk"..Sajnos sok a gyáva pasi (tisztelet a kivételnek). Az őszinteség mennyivel egyszerűbb lenne! :):)
2013. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!