Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Hónapok óta odavagyok egy lányért, de semmi esélyem nála (szerintem). Aztán nem olyan rég felvettem egy másik lányt msn-re, de úgy voltam vele, hogy úgysem lesz semmi, majd elhajt. De nem így történt. 2 hónap alatt nagyon jóban lettünk, beavatom most már szinte mindenbe és ő is engem, mindent elmondunk, megbeszélünk egymásnak/egymással. És két hete kb. szerelmet vallott nekem. :O Teljesen megvoltam lepve, mert ilyen még soha nem történt velem, hogy bejövök egy lánynak. És azóta valahogy még közelebb kerültünk egymáshoz. Viszont! Én nem érzek semmit iránta. Mármint szerelmet azt nem, pedig nagyon aranyos, kedves lány és szép is, de mégsem vagyok belé szerelmes, mert mindig az a másik lány jár a fejemben, akinél tudom, hogy semmi esélyem. :S

Értitek ti ezt? mert én nem. Miért az kell, ami nem lehet az enyém? :S Miért vagyok ilyen hülye, hogy itt lenne egy szuper lány és engem nem hat meg, hanem a másik lány kell nekem? :S


2010. nov. 21. 22:58
1 2
 11/12 anonim válasza:

Semmibe vesszük azt aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret..


~ Annyira nehéz, mikor csak egy egyszerű kérdést szeretnél feltenni, de közben rettegsz attól hogy hallani fogod rá a választ


Mikor a legjobbat próbálod kihozni magadból, de nem sikerül; mikor megkapod amit akartál, de nem azt amire szükséged lenne; mikor elveszítesz valamit, amit nem lehet pótolni; mikor szeretsz, de hiába teszed - lehet ennél rosszabb?


na ez pár idézeet volt neked.

de amúgy: Akard a lehetetlent, hogy elérd a lehetségest.


Én is ilyen szituációba vagyok. vagyis majdnem. mind1.

írtad az elején hogy nem jössz be a lánynak(SZERINTEM) épp ez az, hogy csak szerinted. mondd el neki mit érzel iránta lehet hogy ő is úgy érez mint. ha meg nem vagy bátor akk agyalhatsz tovább. semmit nem veszítesz ha bevallod a csajnak hogy szerelmes vagy belé.


Ami a másik csajt illeti, monnd neki hogy nagyon kedves vagy meg minden, de én nekem más lány tetszik vagy vmi ilyesmit.....


rem. segitettem.

2010. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Végül kit választottál? :)
2012. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!