Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Hónapok óta odavagyok egy lányért, de semmi esélyem nála (szerintem). Aztán nem olyan rég felvettem egy másik lányt msn-re, de úgy voltam vele, hogy úgysem lesz semmi, majd elhajt. De nem így történt. 2 hónap alatt nagyon jóban lettünk, beavatom most már szinte mindenbe és ő is engem, mindent elmondunk, megbeszélünk egymásnak/egymással. És két hete kb. szerelmet vallott nekem. :O Teljesen megvoltam lepve, mert ilyen még soha nem történt velem, hogy bejövök egy lánynak. És azóta valahogy még közelebb kerültünk egymáshoz. Viszont! Én nem érzek semmit iránta. Mármint szerelmet azt nem, pedig nagyon aranyos, kedves lány és szép is, de mégsem vagyok belé szerelmes, mert mindig az a másik lány jár a fejemben, akinél tudom, hogy semmi esélyem. :S

Értitek ti ezt? mert én nem. Miért az kell, ami nem lehet az enyém? :S Miért vagyok ilyen hülye, hogy itt lenne egy szuper lány és engem nem hat meg, hanem a másik lány kell nekem? :S


2010. nov. 21. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez már tragikus... Hány éves vagy?

Nem kellene elcseszni, ha tényleg kapcsolatot szeretnél...

Nem mondom, hogy menekülj valakinek a karjaiba, de ne várj az elérhetetlenre, mert az ostobaság és értelmetlen!

2010. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog. nehéz lesz magadba rendet tenni. De szerintem jól gondold végig mert én pl miután közöltem h nagyon aranyos, kedves ....stb de nem szeretem, egyrészt megromlott a kapcsolatunk eleinte(később realizálódott), majd lett egy barátja és utána már bántam. de nem tettem semmit ellene hiszen én voltam idióta.

20/F

2010. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Találkozz az elérhető lánnyal élőben! Ha az elérhetetlent meg nem próbálod meg soha, az elérhetetlen marad, szóval verd ki! Mármint a fejedből!
2010. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

járt utat járatlanért el ne hagyj.


Miért erőlködsz olyanért, aminél semmi esélyed, te is megmondtad. Ha adott egy másik lehetőség, bűn nem kihasználni. Mindenképp!

2010. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Irigyellek, de komolyan.
2010. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Én is voltam igy.Annyi különbséggel,hogy a csaj nem tetszett.Ennek ellenére megdöngettem.Inkább örüljél,hogy az a csaj is jó!
2010. nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülj, h te legalább tetszel vkinek, és csapj le a lehetőségre!
2010. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, csapjak le a lehetőségre, persze. De! Ha én nem azt érzem az iránt a lány iránt, amit ő érez irántam, akkor mit csináljak? :S Csak azért, hogy legyen valaki jöjjek vele össze? Szerintem az szemétség lenne vele szemben és nem is tudnám magam igazán jól érezni. :S
2010. nov. 22. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy az elérhetetlen mit gondolhat rolad, majd képzeld el, hogy az elérhető mit gondol.

Nem menekülés egy olyannal lenni, aki téged akar, hanem megkönyebbülés.

Valószinüleg szerelem lesz a dologbol és hosszú kapcsolat, ha adsz neki egy esélyt. Pár hét múlva úgyis elmúlik a szerelem az elérhetetlen felé, mivel már megtetted az első lépést a felejtés felé azzal, hogy rákérdeztél és leírtad milyen.

2010. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem meg ne csapj le rá.Nyilván nem vagy még 30 éves, hogy megalkudj.Inkább várj.Lehet, hogy annak a csajnak most nem jössz be, de majd jön más, akivel mindketten bejöttök egymásnak.azlrt nem kell szivatni valakinek a fejét, mert éppen nincs más.Ha most nem szereted, később sem fogod.Ne gyere ossze valakivel akit nem szeretsz, csak hogy ne legyél egyedül.Már csak azért is, mert ha most összejössz vele, aztán véletlen találkozol valaki mással, akivel kölcsönös a vonzalom, úgyis ott fogod hagyni, összetöröd a szívét, és elveszíted a barátságát.Az jobb lenne?Inkább mondd meg neki, h te nagyon szereted, de csak mint barátot.És várj az igazira(mert nemsokára úgyis jön:-))
2010. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!