Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék irni neki, de mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék irni neki, de mit?

Figyelt kérdés

25F vagyok én, a lány 24... iwiwen böngészgettem a csajok és pasik alkalmazásban, és egyszer egy leányzó rámirt, hogy "hogyan tovább, mi lehetne a következő lépés? :)" de nem volt, mert akkor épp egy elromló kapcsolatot próbáltam megmenteni :( és hát mivel illik egy lánynak válaszolni, megirtam ezt, persze picit megdicsértem, hogy legyen kedves és ő is megtalálja az igazit. Válaszolt is, hogy ő sem keres senkit sem amúgy mert most nem férne bele az idejébe.


Ez volt kb. 3 hónapja. Most viszont szeretnék találkozni is rögtön... illetve persze a lány diktálja az iramot, csupán nem akarok visszamenni 10 évet az időbe, azaz úgy viselkedni, mint a maiak hogy MSN üzenőfal félszbúúk...... tehát nem akarok semmi mögé bújni, igaz kicsit néma balfsz vagyok. És nem dugásra megyek!


Szerintetek mit irjak neki?


2010. nov. 21. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
"hogyan tovább, mi lehetne a következő lépés? :)"
2010. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként, amit szeretnél, csak a te stílusodban legyen...
2010. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos rossz a kommunikációs érzékem, azért reméltem hogy itt segit valaki...
2010. nov. 21. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát írhatunk neked ide valamit, de azt nem várhatod el, hogy randin telcsin keresztül súgjunk!
2010. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia xyz! Emlékszel még rám?
2010. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aztán valamit írni fog neked úgyis...

Leírhatod neki, hogy mit írt neked régen és azt, hogy szívesen megismerkednél vele jobban! Nincs-e kedve találkozni...

2010. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha leolt azzal, hogy "namivan ha nincs ló, jó a szamár is"?
2010. nov. 21. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor leoltott, és hagyod a fenébe. ha még csak nem is találkoztál valakivel, akk még semmiképp ne parázz attol h mivan ha elküld... ugyanez élőben is ha még semmi sem alakult, nem ismered, épp csak megkéne szólitani, akkor no para, nem gáz ha elzavar.

az első para ott jön hogy ha 2. randi, és elsőn rájöttél hogy szeretnél tőle többet is talán. nekem legalábbis valahogy igy volt :) de aztan megnyugodtam és 2. on is tudtam önmagam lenni para nélkül

2010. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!