Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígéretesen alakuló kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígéretesen alakuló kapcsolatban - másfél hónapja ismerjük egymást - tíz napig nem találkozhatunk, ez veszélyeztetheti a kapcsolat kibontakozását? Én F

Figyelt kérdés
Nagyon jól alakulnak a dolgok, bár intim téren még csak a csókolózásig jutottunk el. Kicsit félek, hogy kialhat a láng, de remélhetőleg ez fölösleges aggodalom. A mindennapos telefon és/vagy SMS segít életben tartani a tüzet?
2010. nov. 21. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy lánynak baromira jól esik, ha a fiú néha néha (főleg lefekvés előtt) küldd egy váratlan kedves sms-t. Mondjuk "hiányzol <3" "jó volt ma veled <3" vagy ha másnap találkoztok, akkor "már várom a holnapot, hiányzol <3"

Nekem ilyeneket szokott, általában felkelt vele, de utána sokkal jobban esik visszaaludni:)

2010. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is olyasmiket szoktam írni neki, csak ő meg nem válaszol, és elmegy a kedvem sokszor az egésztől. am ha érdeklitek egymást, kölcsönös az érdeklődés, akk 1-1,5 hét szünet nem a világ vége. nekünk 1 hónap utan volt először hogy 1 hétig nem taliztunk, de nem lett gond belőle. nem beszélünk gyakran telefonon mer drága, de akkor kb a taliszünet felénél felhivtam beszéltünk 15 percet, nagyonjó volt :) azóta volt mégegy 1hetes szünet, betegség miatt, hát az kevésbé jött jól :S

napi 1-2 sms am elég, úgyis az a lényeg hogy ha taliztok jól meglegyetek, legalább van mit megbeszélni ha közben nem beszéltetek egyfolytában. az egyetlen probléma az lehet ha várnád hogy válaszoljon de szimplán "elfelejt". :( az visszavetheti az épp kialakuló tüzet... :S

2010. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan, ha egyéb gond nincs, tíz napos távollét nem lehet probléma:) Segíthet, ha írsz neki esténként kedves sms-eket, csak hogy érezze, törődsz vele és gondolsz rá, aztán annál boldogabb lesz majd a találkozás:)

(Én is hasonló helyzetben voltam egy hónap után, és észrevétlenül eltelt az idő, hála kedvesemnek, aki esténként csak azért felhívott, hogy szép álmokat kívánjon, és hallja a hangomat.)

2010. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!