Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek próbálkozni? Le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek próbálkozni? Le vagyok blokkolva, pedig soha nem volt rám jellemző.24/F

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ennyire nem voltam "leblokkolva" még. Voltak már barátnőim, nem is volt gondom az ismerkedéssel sem korábban. Nemrég néhány napja egy rendezvényen találkoztam egy lánnyal, egy ismerősöm által. Sokat beszélgettünk, de valahogy ez az egész helyzet más volt mint korábban. Belül eléggé feszült is voltam, pedig nem jellemző rám. Úgy vettem észre, hogy kedvel engem. Semmi elérhetőséget nem tudok jelenleg, kivéve az ismerősöm által. Vajon merjek lépni az ismerősön keresztül, hogy esetleg újabb találkozó legyen? Valahogy nem nagyon merek elindulni, mintha a "beégéstől" félnék. Tudom ez hülyeség, számomra is furcsa, mert mint mondom sose voltak ilyen gondjaim.
2010. nov. 21. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lépj! Kérd meg az ismerőst hogy adjon elérhetőséget, vagy szervezzen talit ahol megint találkozhattok aztán utána kérd el a lány számát meg ilyesmi :)
2010. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elérhetőségek végre már megvannak. Telefon, msn. Beszélünk is sokat, de én a személyes találkozás híve vagyok, ami nehezen akar összejönni. De bízom benne, hogy sikerül.
2010. dec. 4. 23:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát reméljük sikerül :) én pedig azzal a lánnyal már találkoztam párszor, kibékültünk :D és majdnem minden nap beszélgetünk...
2010. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!