Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek próbálkozni? Le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek próbálkozni? Le vagyok blokkolva, pedig soha nem volt rám jellemző.24/F

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ennyire nem voltam "leblokkolva" még. Voltak már barátnőim, nem is volt gondom az ismerkedéssel sem korábban. Nemrég néhány napja egy rendezvényen találkoztam egy lánnyal, egy ismerősöm által. Sokat beszélgettünk, de valahogy ez az egész helyzet más volt mint korábban. Belül eléggé feszült is voltam, pedig nem jellemző rám. Úgy vettem észre, hogy kedvel engem. Semmi elérhetőséget nem tudok jelenleg, kivéve az ismerősöm által. Vajon merjek lépni az ismerősön keresztül, hogy esetleg újabb találkozó legyen? Valahogy nem nagyon merek elindulni, mintha a "beégéstől" félnék. Tudom ez hülyeség, számomra is furcsa, mert mint mondom sose voltak ilyen gondjaim.
2010. nov. 21. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :)
2010. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nanáá, hogy próbálkozz:D
2010. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd meglógni hajrá ;)
2010. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd veszni.
2010. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze én sem akarom "meglógni", vagy "veszni" hagyni, de van ez a leblokkolásom. Nem tudom mi van velem. Pedig nem jellemző rám. Azt sem tudom, hogy kezdjek.
2010. nov. 21. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok, szerelmes vagy!

Ne azon görcsölj, hogy mit fogsz neki mondani! Beszélgettetek, jó volt (felejtsd el, hogy le voltál blokkolva!), most még jobb lesz. Mosolygott a lány? Vagy zavarba volt? Mindkettő jó jel.

Ne akard kitalálni a mondókádat! Ha el tudod érni, akkor lépj!

2010. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs kifogás.. Ha nem keresed fel, soha nem tudod meg, hogy ő többet szeretne-e tőled! Hajrá!
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor beszéltetek mosolygott rád,érdekelte amit mondasz? Mert ha igen akkor valószinűleg bejössz neki. Éha pl nekem bejön egy fiú és egyszer odajön kezdeményezni teljesen mindegy hogy hogy fejezi ki magát mert örülök hogy ott van és ezt teszi.Sőt szerintem tök aranyos ha látom hogy miattam vesződik és zavarban van. Szóval ezen ne agyalj hanem gyorsan keresd fel.HAJRÁÁÁ! :D
2010. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nagy Ő szagú... ha érted mire gondolok :)

Próbálkozz !!!!

Jah és a linket lementettem, légyszives írd majd meg mi lett a vége!(persze a választ nem holnapra várom...)

Amúgy meg eddig én sem voltam zavarban 1 lány előtt sem nagyon... tök laza vagyok, de most van 1 lány aki nagyon bejön, találkoztunk is párszor, de el*sztam mert nem írtam neki pár napja.Azt vártam hogy talán már ő is ír... :(

Neked midnenesetre sok sikert :)

2010. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lépj! Hajrá!


21F

2010. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!