Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom fiúknál a zsíros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom fiúknál a zsíros hajat, furcsa szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval nem a piszkos, korpás hajra gondolok,csak a simán zsírosra
2010. nov. 21. 13:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
gusztustalan, de lehet hajlakk, azis fénylik.
2010. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem,személyesen is ismerem a csávót,általában zsíros a haja

De mondjuk nem maga a csávó jön be,hanem maga az ilyen típusú haj,csak azért linkeltem ezt be,mert tudom,hogy ez 100% zsíros haj és nem hajlakk

2010. nov. 21. 13:20
 13/21 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok!!
2010. nov. 21. 13:26
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát kislány ez egy fajta fetish nálad. Ez nem normális dolog. Mindenkinek vannak hibái. Neked ez.
2010. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sok mindent láttam már hidd el .

Vannak dolgok amitől már nekem is felfordul a gyomrom .

Ez is közéjük tartozik .

Én a lányokat szeretem és mindent szeretek egy női testen (ápolt Női testen ) a lábujjától a feje teteéig de ez már nekem is sok

2010. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos megélhetés... idős korában csak végig akarja húzni a haján a kenyeret és már kész is a zsíros kenyér hagymával fogyasztható
2010. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Lánynál én is tudom,hogy nem valami gusztusos,de én fiúkról beszélek
2010. nov. 21. 14:01
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Perverzió.Van akinél az a menő ha a szájába hugyoznak, nálad pedig ez.
2010. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de hát ízlések és pofonok :) Én egy srác testszagára voltam beindulva régebben.
2010. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

még a kommentek előtt gondoltam, hogy ez nálad nem konkrétan zsíroshaj imádat. Hanem tetszik egy srác, akinek zsíros a haja. a kettő nem ugyanaz.

csak őt elfogadod ilyennek. ha nem büdi tőle, akkor oké. de nekem egy kollégám kapcsán az a tapasztalat, hogy annak van szaga... :?

Nekem baromi hamar zsírosodik a hajam, minden másnap legalább mosnom kell, mert nem bírom elviselni, de pl. a párom 2-3 hetente mossa csak meg, de neki 3 hét után frissebb a haja, mint nekem fél nap után. :D

2010. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!