Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen mozzanatokból épül fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mozzanatokból épül fel egy kapcsolat kezdete? Egyáltalán nem vagyok benne otthon

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 2-szer találkoztunk, mert előtte csak msn-en beszéltünk. Ő igényli a találkozást, folyton látni akar és ha nem találkozunk, akkor is msn-en beszélünk vagy emailezünk. 3. találka milyen periódusban van? Még nagyon a kezdet? Mikor érhetünk egymáshoz stb? Csak mert nekem eddig 2-szer volt kapcsolatom, de ott nem volt randi, mert eleve barátokból alakult ki a dolog. De én olyan tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy most mi van..barátaim azt kérdezték, összejöttünk-e már. De csak 2-szer találkoztunk, ennyi idő alatt nem lehet összejönni. Szerintetek? Elsietni sem akarunk semmit. Van esetleg olyan, aki már első randin megcsókolta a másikat stb?
2010. nov. 21. 11:22
 1/6 anonim válasza:
Igen, én első randin megcsókoltam, és meg is fogtam a kezét. Vagyis most hogy mondod hát nem is tudom minek is nevezzük. Baráti körből alakult ki, elsőnek láttam de mindkettőnkbe megfogott valami és jöttek a dolgok.
2010. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17
2010. nov. 21. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

mindenki más és más.

Én a második randin lefeküdtem vele.Tudtam nem hagyhatom ki,féltem akkor látom utoljára.Inmár 6 honapja vagyunk együt..lehet k vagyok emiatt.de nem bántam meg,nekünk az elsö tali feszengve történt,a másikon meg alig vártuk megérintsük egymást.

22/L

2010. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azért 17 évesen még ne feküdjetek le a második randin :D

A lényeg, hogy ne izgulj, ne idegeskedj, fogjátok érezni mindketten, hogy mikor minek van itt az ideje.

Az is lehet, hogy egyikőtök jobban sietne, de figyeljetek oda egymásra, és akkor nem lehet baj.

2010. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezni. Minden kapcsolatnak más a ritmusa, máskor juttok el egy bizonyos szintig.

Attól még, hogy mások azt mondják még nem kell első randin csókolózni, ha nem áll úgy a helyzet, ha még nem viszonyultok úgy egymáshoz és ugyanúgy nem kell az 5. randiig várni vele csak azért mert más így tette dacára, hogy te érzed, hogy itt lenne az ideje.

Remélem érted, hogy mit írok. Ne kövess egy sablont, úgy cselekedj ahogyan az adott helyzet diktálja, ahogyan érzed.

20/L

2010. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!