Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb 3 óra mulva találkozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 óra mulva találkozok egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
járunk. és most találkozunk elösször mit csináljunk miröl beszéljünk?
2010. nov. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy jártok, ha most találkoztok először?
2010. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy spontán,és majd alakul.Minden adja magát,csak ne játszd meg magad,és ne görcsölj.
2010. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt mondják ha már megnevetetem az jó.. hogy tegyem? lécci normális válaszkat ku....... izgulok:S
2010. nov. 21. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy izgulsz,de ha kedves vagy,udvarias,és figyelsz arra,amit mond,meg érdeklődsz,akkor nem lesz baj!Ha van vonzalom,akkor nem ronthatod el.
2010. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, lehet, h ő is ennyire izgul, légy természetes, érdeklődő, stb., amit már mondtak előttem.
2010. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam izgulósabb ember nincs a világon és tényleg közhely, de próbálj lehiggadni, nem izgulni, mert akkor jól fog működni. Én mikor randiztam egy sráccal, soha nem izgultam még annyira, rendesen remegtem, aztán arra gondoltam, hogy kit érdekel, ő is csak egy hétköznapi ember és nem Erzsébet királynővel találkozom. Első 10 perc kicsit feszült volt, de aztán feloldódtunk és nevettünk, hülyéskedtünk.
2010. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fuuton ***** válasza:
Hát próbál vele úgy beszélni mint a legjobb fiúbarátoddal, de ne fiús dolgokról,de ha csak pont az érdekli a lányt, akkor mehet az is.
2010. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!