Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak részegen közeledik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak részegen közeledik?

Figyelt kérdés

részegen felhiv mindenféle kedveset mondd meg hogy bejövök neki, ha egy buliban vagyunk közeledik, néha csokolozunk de viszont napközben meg nemilyen max csak néz meg köszön de már 3 honapja tart ez a huzavona mégsem jutunk semmire.

Miért? annyira mégsem akar?

Ö a fiu.


2010. nov. 20. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani részegen őszinte az ember... :)

De kitudja. Beszéld meg vele, kérdezd meg tőle ugyanezt. :)

2010. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert az alkohol oldja a gátlásokat. vedd a kezedbe az irányítást (tuti, hogy akar valamit tőled), vagy jöjjetek össze részegen :D
2010. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, akit józanul én sem tudnék elviselni.

De szerintem annak az előttem szólónak van igaza, aki szerint az alkohol oldja a gátlásokat...

2010. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az alkhol oldja a gátlásokat, de csak a gyenge ember fegyvere. Szóval egy gyenge, jellemtelen ember szemelt ki téged.
2010. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

19:58

nem biztos h jellemtelen... lehet h félénk, csak az alkoholban a gátlások jól oldódnak...

2010. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mért lenne jellemtelen? Nem tudja hogy csak kavarni akarsz vele vagy valami komolyabbat részegen meg minden könnyebb....
2010. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért jellemtelen. Nem látjátok az összefüggést? Részegen mindenki ugyan olyan...
2010. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 west01 ***** válasza:
"nincs csúnya nő, csak kevés pia" szokták mondani
2010. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mondjuk én nem tartom magam jellemtelen embernek, csak nagyon izgulós fajta vagyok, és tiszta para az egész főleg, hogy én vagyok az a tipikus "cseszegetett gyerek" és az önbizalmam ettől nem a legnagyobb... és minden para bennem van... nem azt mondom, hogy le kell innom magam a sárga földig h szóba álljak valakivel, de azért egy-két hubit ledöntök mielőtt meg merném szólítani (legalábbis buliban, főleg ha valahonnan ismer...) úgyhogy én azt mondom, hogy menj oda hozzá, és akár említsd meg neki a legutóbbi bulit amin mind a kettőtök ott volt...
2011. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!