Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mi a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek, melyik pasi tipus jön be jobban? 18/F

Figyelt kérdés
Egyik a sportos (értem ezalatt atletikus kisportolt testalkat és nem szteroiddal kigyúrt kétméteres állat),jólelkű, enyhén romantikus, kedves, és kicsit visszahúzódóbb, de akit közel enged magához azért bármit megtenne tipus, a másik pedig a tipikus minden buliba ottvan, mindig a központba levő, mindenkivel jófej,jóképű és sármos ugyan, de mélyen belül nem olyan érzéki mint az első tipusú... Életkort is irjatok.
2010. nov. 20. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem az első kéne.


26/L

2010. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
itt 2 külön kategóriáról van szó, nem a kettő ötvözetéröl, persze létezik olyan is tudom... am meg kocka az apád, jah és te nem ebbe a 2 kategoriába tartozol, hanem egy harmadik, a bunkó beszólogatós 2méteres állat kategóriába...
2010. nov. 20. 19:39
 13/15 A kérdező kommentje:
18:28 as IQ harcosnak
2010. nov. 20. 19:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Jajj, mindig megkapom, ha őszinte vagyok, az IQ bajnok kifejezést, pedig szerintem az értelmi szintem lényegesen magasabb, mint a tiéd.


És én nem is itt akarok valami lepattanót megszerezni, aki azt írja, hogy persze, hogy te kellesz nekem kérdező, mindig buktam a kövér, alacsony, pattanásos, recskázó kisfiúkra...


Csak tudod a nőknek nem ez kell, szóval szopóág van. Lehet bunkónak, és beképzeltnek tartasz, de ne IQ betyározz le, mert szerintem kicsit többet teszek le minden héten az asztalra, mint te.

2010. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát nagyon sokat tehettél le az aztalra, hogy ilyen einstein vagy...a legpoénosabb az az egészben, hogy az ilyen h*gyagyúak mint te képzelik másoknál okosabbnak magukat, de ezt mát megszokhattuk... nade több energiát nempazarolok el ezen az igénytelen oldalon, úgyis csak ilyen beképzeld s**gfejekkel akadok össze mint te, jah és ez a téma is mostantól levan zárva, ahogy nagyapám mondta volt, "ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ők szintjükre és úgyis legyőznek a rutinjukkal" úgy, hogy további jó szórakozást neked, én békénhagylak, éld csak nyugodtan az IQ mentes sz**os életedet...
2010. nov. 20. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!