Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnák vele összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák vele összejönni?

Figyelt kérdés
van egy osztály társam aki nagyon tetszik de nem sokat beszélünk!kezdem megszeretni!csak nem tudom,hogy hogyan mondjam el neki,hogy szeretnék vele komolyabb kapcsolatot!kérlek segítsetek!
2010. nov. 19. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy, vagy lány? ja és hány éves?
2010. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyszerűen mond meg neki mit érzel.

Egyépként én is így vagyok ezzel

2010. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi tanácsot adhatok, h ha beszélsz vele, ne azt mondd h tudnák, hanem h tudnék.
2010. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, kérd el tőle az msn-en címét, hívd meg találkozni, majd a tali végén mondd el neki mir érzel :)szerintem örülne neki ^^!
2010. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok és 17éves!csak attól félek hogyha elmondom neki,hogy mit érzek iránta akkor az eddigi kialakult barátságunk is megromlik.meg van az msn címe és szoktam vele beszélgetni csak az a baj,hogy nem valami bőbeszédű.
2010. nov. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!