Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy "nőies" nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy "nőies" nő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a finomság, nőiesség belső tulajdonság, nem függ össze feltétlenül a hajhosszal, a testalkattal, öltözködéssel. Persze a belső tulajdonságok kivetődnek valamennyire a külsőre. Ilyen nőies tulajdonságok szerintem a kedvesség, türelmesség, gondoskodás, gyengédség, érzékenység, empátia stb.
2009. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
milyen chat lett itt :D
2009. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább belülről jön a nőiesség. Van aki tréningben is nagybetűs NŐ, és van aki magassarkúban miniszoknyában és hosszú hajjal sem az. Azok a nők, akik ilyen öltözékkel nem tudnak normálisan ülni a villamoson vagy káromkodnak mint egy kocsis, esetleg kérődzve rágóznak. A nőiesség valami báj szerintem ami sugárzik egy nőből. A gyengédség a kedvesség a figyelmesség stb
2009. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

azen esetem: Minden kerekded rajtam, hosszu a hajam es sokat mosolygok. Viszont olyan dolgokat mondhatok magamenak, amik mar inkabb egy belevalo hapsira jellemzoek: sort iszom (ebben biztos lehetsz hogy NEM noies), basszgitaron jatszom, az eletben pedig kemeny kezzel iranyitok, gyakran masokat is..

Ugy tudok eldumalni egy himnemuvel, hogy azt higgye hogy soha nem akarok semmit tole, viszont gyakran igen... :( persze vannak orok haver-tipusak, de gyakran vonzodom a fiu-barataimhoz akiknel mar sajnos az elso perctol kezdve "mar majdnem pasi"-kent vagyok elkonyvelve...

Szoval amit ajanlok, es en is szeretnek elerni, mert nagyon nehezen lehet normalis nempapucs parat talalni: ne sorozzel:), tunjel szexisen hatarozatlannak (meg ha eros szemilyeseg is vagy) mert kapnak a sracok az alkalmon ha kezukbe vehetik a ok iranyithatnak. Ha pedig tetszik a srac, mutasd ki! Noi praktikakkal.

2009. jan. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőiességet a külső és a belső együttesen adja. Például hiába szép egy nő, hiába hord csinos szoknyát, magasarkút, szép sminket, stb, ha olyan paraszt módon káromkodik, hogy egy férfi is megirigyelné :) Ugyanez igaz visszafelé is, hiába viselkedik nőiesen, ha tele van nyomatva halálfejet tetoválásokkal, slampos, foltos és szakadt gatyát hord, nem ad magára, stb.
2009. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az első válasza relative korrekt...

De én még hozzávenném: Nem egy ku$va, és mondjuk az IQ-ja meghaladja a 100-at vagy környékét... (nem mint egyes cölöpjeink... (Ki Szel Tünde? és egyéb barmok)

2010. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!