Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az inkább csöves lányok mint a nőies cicababák? (lent)

Figyelt kérdés
hát izé....nem tudok magassarkút húzni pedig már minden barátnőm olyanban jár és meg deszkás cipőben viritok minden ünnepi eseményem és cigizek is ráadásul...szal kakukk tojás vagyok az osztályban ..szeretem a laza cuccokat a csöves sapkát meg ilyenek és a rockot szeretem valhogy mindenhonnan kitűnök...és barátom sincsen vajon ez lehet az oka?
2010. okt. 25. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A rock az oké, de a csöves kinézet meg a bagózás már nem.
2010. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ilyen emberek nem az eseteim sem a cicababák inkább a 3.-at választanám az értelmes jól öltözködő csajokat akik nem dohányoznak :)
2010. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első két válaszolóval értek én is egyet... a cicababákat inkább elásnám, mintsem meghúznám őket. A szakadt kinézet, cigi/pia szintén kizáró ok nálam.


Én a középutat választanám...

2010. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
inkább téged sunáználak, mint azt a sok mű ribancot.
2010. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én is az efféle stílust kedvelem:) Bőpulcsi<3. DE! Nem cigizek[rosszul vagyok még a szagától is] és nem piálok. Azt hiszik akik nem ismernek, hogy emo- vagyok:D pedig nem is nézek ki annak.(Nem lóg a szemembe a hajam, nem szeretem a kockás cuccokat stb.) Pedig eléggé egy életvidám lány vagyok:). Egy szédült nő:P
2010. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy csaj csöves. Nincs fedél a feje felett, nem zuhanyzik, kannás bort iszik, és nincs foga.... Váhh... a gyengém. A Blaha aluljáróba mindíg áll a f@rkam...
2010. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem bejössz és mivel én is cigizek nem várhatom el hogy a csaj ne cigizzen nem igaz:) ha gondolod írj;) na csók
2010. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hehh xD

Én is kb hasonló vagyok...

Minden zenét hallgatok, de szeretek csövessen öltözködni :D

Mondjuk nem 1x mentem el suliba papucsban és 1x mezítláb is.Nem azért mert nincs lábbelim, hanem mert "így esett jól"

Sapim tiszta gettós azért is imádom :D

Ez vagyok én... és amit leírtál az vagy te... ne akarj másokért megváltozni... szeressenek azért ami vagy :)

17/F

2010. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő az legyen nő!
2010. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kettő keveréke vagyok, és szerintem a fiúknak is a középút jön be.
2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!