Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen!? (help)!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen!? (help)!

Figyelt kérdés
18/F vagyok 2 hónapja volt 1 barátnőm akivel nemnagyon foglalkoztam, ő szerette volna hogy, együtt legyünk. Nem nagyon ismertem, msnen beszélegettem vele találkoztunk is nem 1x de nem történt semmi...ezért "szakítottunk" :( Én hibám volt tudom, nekem kellet volna tenni ezellen de nemtettem. Ezután baráti kapcsolatba maradtunk majdnem minden nap vele voltam, sokat veszekedtünk mert az egyik barátom állandóan osztotta, többet nem akart velem lenni :( nemrég írt 1 levelet hogy nem bírja ki hogy ne beszéljen velem, ő tudja hogy mit szeretnék tőle, de neki más tetszik. :( egyszerűen nem tudom elfelejteni akárhogyis akarom. szerintetek mit tegyek hogy újra eggyütt legyünk ??
2010. nov. 19. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

*Nem nagyon ismertem, msnen beszélegettem vele találkoztunk is nem 1x de nem történt semmi...ezért "szakítottunk"


Barátom, neked NEM volt barátnőd! Talán egy haverod vagy levelezőtársad igen, de a barátnő egész más jelent.

2010. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az elsővel. De azt esetleg megteheted, hogy vele maradsz, hátha...hátha bejösz majd neki. De ez már szinte reménytelen. Próbálkozz szerintem más lánnyal. És én nem érzem, hogy csak a te hibád volt, mert nem annyira érdekelt még akkor. ne azon morfondírozz, hogy mi volt még akkor, amikor öm izé jártatok, hanem azzal, hogy sok hal úszik abban a bizonyos tengerben...
2010. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!