Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, segítséget szeretnék?

Figyelt kérdés

Mikor meglátok egy szép lányt, akkor zavarba jövök, leblokkol az agyam mikor ránézek nem tudok igazából rámosolyogni csak mint egy balfék.. De, éjjel-nappal "szeretem a senkit". Elmondhatatlanul nagy szeretet van bennem, és nagyon szeretnék egy barátnőt, de nem sikerül mert ilyen vagyok. Nincs olyan este hogy ne gondoljak arra hogy egy lány van mellettem (a barátnőm) és úgy alszik el hogy simogatom. Én tényleg arra vágyok hogy legyen egy nekem tetsző lány, akit tisztelhetek és imádhatok. Igen tudom..Ha a leírtakat megvizsgáljuk gondolom mi a véleményetek! Hogy ez egy b_zi.. Egyszerűen nem tudom honnan jön ez az szeretet ami bennem rejtőzik. Ha lehet értelmes válaszokat írjatok! Köszi!

17/F


2010. nov. 19. 19:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szerintem ez a viselkedés egyáltalán nem b*zis. Ez a jó,a egy fiú ilyen. Én ilyen fiúra vágyom, de velük nehezebb a helyzet, mert félénkek kezdeményezni és megnyílni. Kicsit legyél bátrabb! És ha csalódsz, akkor se fordulj magadba!

L/17

2010. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

szerintem ez a viselkedés egyáltalán nem b*zis. Ez a jó,a egy fiú ilyen. Én ilyen fiúra vágyom, de velük nehezebb a helyzet, mert félénkek kezdeményezni és megnyílni. Kicsit legyél bátrabb! És ha csalódsz, akkor se fordulj magadba!

L/17

Ilyen lányra vágyom aki ilyen, csak ilyet tudok elképzelni. Az igaz hogy nehezen nyílok meg, főleg az előtt aki tetszik, de nem tudom miért. Bátor vagyok, de amikor kell pl ilyen helyzetben zavarba jövök. Köszi hogy válaszoltál! :)

2010. nov. 20. 21:12
 23/26 anonim ***** válasza:
hat oreg tudom mit erzel en is atestem ezen. minden kivansagom 1 olyan lany volt akinek megnyilhatok oszinten. szerethetem felthetem ugy hogy nem el vissza vele. hat ugy mar 2 eve megtalaltam eggyutt vagyunk es sajnos mar tul ment rajtam. Amikor mar megtehetem nem vagyom annyira a szerelmem kimutatasara. Kivanom te is talalj 1 lanyt es akkor legyen eszedbe add meg neki. 18 f
2010. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Énis erre vágyok.. Hogy mellette lehessek és boldoggá tegyem lássam mosolyogni.. Meg is találtam,de ő nem szeret annyira Nem rosszul fogalmaztam lexar... De örökké szeretni fogom.. Ne add fel ! 15/f
2010. nov. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha 16-17 éves lennék nekem ez bejönne. Én a rámenős pasikat utálom. Nyugi lesz olyan lány, aki szintén ilyen nyuszi és vele aztán tényleg boldog leszel, együtt engedtek majd fel mint két jégcsap! :D
2010. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem lesz egy ilyen lány :)
2010. nov. 27. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!