Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, segítséget szeretnék?

Figyelt kérdés

Mikor meglátok egy szép lányt, akkor zavarba jövök, leblokkol az agyam mikor ránézek nem tudok igazából rámosolyogni csak mint egy balfék.. De, éjjel-nappal "szeretem a senkit". Elmondhatatlanul nagy szeretet van bennem, és nagyon szeretnék egy barátnőt, de nem sikerül mert ilyen vagyok. Nincs olyan este hogy ne gondoljak arra hogy egy lány van mellettem (a barátnőm) és úgy alszik el hogy simogatom. Én tényleg arra vágyok hogy legyen egy nekem tetsző lány, akit tisztelhetek és imádhatok. Igen tudom..Ha a leírtakat megvizsgáljuk gondolom mi a véleményetek! Hogy ez egy b_zi.. Egyszerűen nem tudom honnan jön ez az szeretet ami bennem rejtőzik. Ha lehet értelmes válaszokat írjatok! Köszi!

17/F


2010. nov. 19. 19:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el gyorsan alkoholizálni....
2010. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gáz, csak próbálj meg becsajozni! Az fix hogy valakinek bejön valamelyik lánynak, csak meg kéne találni! :P
2010. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az megoldás? Szerintem nem.
2010. nov. 19. 19:23
 4/26 A kérdező kommentje:
az ivászatra értettem
2010. nov. 19. 19:24
 5/26 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy:)Én pl az ilyen pasikat szeretem...:)Nem azt a rámenős egoista k3cs3göket...Azoktól kész vagyok...:S

Romantikus vagy,és ez jó:)Valakinek biztos bejön:)

15/L

2010. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Talán valakinek bejön. Nem találkoztam még ilyen személlyel. :)
2010. nov. 19. 19:39
 7/26 anonim ***** válasza:

Az én baràtom ugyanilyen.. és pont ezt mesélte nekem, hogy nagyon sokàig így volt mint Te.. arra vàrt hogy szerethessen valakit végre és most màr nagyon boldog, hogy neki is van baràtnöje :)

neked is össze fog jönni hidd el

2010. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nagyon jó érzés lehet
2010. nov. 19. 20:03
 9/26 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled...:)(beszélgetnék..)Leszek a barátod...(Tudom,hogy bartnőre vágysz,de azért beszélgetni lehet ha szeretnél:)) 19:06
2010. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19:26 bocsi:$
2010. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!