Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy olyan fiuval komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy olyan fiuval komoly kapcsoltot "létesiteni", akinek folyton bolondságokon jár az esze és néha bolondságokat beszél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne?

csak kicsit komolytalan de ugyanúgy ért magyarul és felfogja ha elmondod neki h te komoly kapcsolatot szeretnél

nekem is elég kis hóbortos a pasim de komolyan vunk együtt és ez pont így jó

legalább nem kell mindig fapofával ülni egymás mellett

2010. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mik ezek a bolondságok? Milyen idős?
2010. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy ő Mason.
2010. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fülünyúl ***** válasza:
Persze, humor nélkül nem élet az élet.
2010. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 éves
2010. nov. 19. 18:23
 6/8 huncutka:P válasza:
lehet persze:) egy idő után megkomolyodik, de egy kis gyerekesség sose árt:) feldobja a kapcsolatot. Az én barátom is 25 éves és néha rosszabb mint egy 15 éves:D így kell szeretni őket
2010. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én igy szeretem, csak attol félek, hogy el fogja mondani akármilyen olyan dlgot mondok,ami nem tartozik másra valamelyik haverjének, vagy valakinek....
2010. nov. 19. 18:49
 8/8 huncutka:P válasza:

ilyen téren sztem minden pasi komolyabb és észreveszi hogy mit szabad elmondani és mint nem

de ha biztosra akarsz menni akkor tudakold ki hogy szivesen beszél-e a haverjával rólad, vagy hogy régi bnőiről volt-e szó

2010. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!